کد خبر: ۴۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پیشکسوت آبی پوشان تهرانی با اشاره به دیدار حساس و ۶ امتیازی استقلال و سپاهان گفت: شاگردان فرهاد مجیدی از شانس بالایی برای کسب امتیاز و پیروزی در این دیدار حساس برخوردار هستند.
«علی‌رضا واحدی نیکبخت» اظهار داشت: استقلال در بازی با پارس جنوبی جم روز خوب فوتبالی‌اش را پشت سر گذاشت و همه از تماشای این مسابقه لذت بردند.
وی افزود: آنچه در بازی استقلال مشهود بود، قوای بالای جسمانی بازیکنان استقلال بود که در هوای گرم جم، ۹۰ دقیقه نسبت به حریف خود برتری داشتند.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بدون شک این روشی که استقلال در بازی با پارس جنوبی جم به کار گرفت، اگر در بازی‌های آینده نیز ادامه داشته باشد امتیازات ارزشمندی را برای این تیم به ارمغان خواهد آورد.
نیکبخت تصریح کرد: فرهاد مجیدی مربی جوانی است و اگر به کارنامه او از زمانی که هدایت استقلال را بر عهده گرفته، نگاه کنیم متوجه خواهیم شد نتایج بدی کسب نکرده است.
وی تاکید کرد: متاسفانه برخی‌ها با اظهار نظرهای خود به جای اینکه به استقلال کمک کنند، می‌کوشند بر سر راه این تیم مانع ایجاد کنند تا نتواند به مسیر خود ادامه دهند.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: من حتم دارم استقلال شانس زیادی برای موفقیت مقابل سپاهان دارد و به طور حتم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برنده این جدال زیبا خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: