کد خبر: ۴۶۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تشکل های مردمی، پل ارتباطی بنیاد شهید با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و کل جامعه هستند به طوری که می توانند این انقلاب را از دست نا اهلان نجات دهند
به گزارش شروع آنلاین به نقل از ایسنا ، سعید اوحدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با جمعی از تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به ظرفیت این تشکل توضیح داد: حفظ انقلاب در حالی که دشمنان برای انحراف آن خیز برداشته‌اند، کار بنیاد شهید نیست بلکه کار تشکل‌های ایثارگران است.  بنیاد شهید در نهایت دارای ساختاری اداری و حکومتی است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد: تشکل‌ها، پل ارتباطی بنیاد شهید با جامعه هدف و جامعه بیرونی هستند. اگر به این موضوع اعتقاد داریم، باید برای آن برنامه‌ریزی کرده و آن را پشتیبانی کنیم. اگر بخواهیم فقط شعار بدهیم و به آن رسیدگی نکنیم، این پل فرو می‌ریزد.
وی گفت:امروز مجلس یک ظرفیت برای ما است و در استفاده از این ظرفیت تشکل‌ها قطعاً تأثیرگذارتر از بنیاد هستند؛ زیرا مجلس امروز با ۱۷۰ نماینده ایثارگر، انقلابی‌ترین مجلس به‌لحاظ جامعه ایثارگری است و ما باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.باطن تشکل‌های ایثارگری یک باطن مقدس است، که با قدرت خود می‌تواند هر مانعی را از پیش روی خود بردارد. توصیه من هم این است که در هر جایگاهی که هستیم، باید محکم از ارزش‌ها دفاع کنیم، زیرا همان چیزی است که هم دل شهدا و حضرت آقا را شاد و هم بنای انقلاب اسلامی را مستحکم می‌کند.
اوحدی ادامه داد: این در حالی است که با کمی تامل متوجه می‌شویم از این پل می‌ توان هر بار سنگین را عبور داد. هیچ وزارت خانه ای اینچنین سرمایه‌ای ندارد و سازمانهای مردم نهاد ایثارگری را اتحاد و انسجام با یکدیگر و حمایت بدون نگاه سیاسی از جامعه هدف توصیه کرد. بنده به‌عنوان یک مسئول برای حل مشکلات جامعه ایثارگری باید دست نیازم را به سمت شما تشکل‌ها دراز کنم و از شما بخواهم که در حل مشکلات جامعه ایثارگری از ظرفیت‌های خود استفاده کنید.
در این نشست، عادل مهری، مدیرکل اداره دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به معرفی اعضای دبیرخانه تشکل‌ها پرداخت و گفت: این تشکل‌ها به چهار کمیسیون مختلف بهداشت و درمان ، حقوقی و بین‌الملل، اجتماعی و فرهنگی و همچنین اقتصاد مقاومتی تقسیم شده‌اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: