کد خبر: ۴۵۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سازمان لیگ اعلام کرد:
سازمان لیگ اعلام کرد تمامی مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ مطابق برنامه قبلی اعلام شده برگزار می‌شود.
به گزارش شروع آنلاین، تمامی مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ مطابق برنامه قبلی اعلام شده پا برجاست و تیم ها موظف به اجرای این برنامه هستند. 

لازم به ذکر است در صورتی که در ساعات آینده دستورات جدیدی از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر شود، بر آن اساس تغییراتی در برنامه مسابقات لیگ برتر نوزدهم ایجاد می شود.

سازمان لیگ در حالی برنامه و نشست خبری مربیان تیم‌های حاضر در لیگ برتر را اعلام کرده است که ۲ بازی هفته گذشته برگزار نشد.

دیدار تیم‌های استقلال و پارس جنوبی‌جم و فولاد خوزستان و نساجی مازندران لغو شد.

فرهاد مجیدی در حالی باید در نشست خبری شرکت کند که تمریناتش تیمش را به دلیل مبتلا شدن ۱۲ بازیکن به ویروس کرونا تعطیل کرده است.

نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم پیکان تهران وگل گهرسیرجان و استقلال و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و چهارم لیگ برتر به صورت آنلاین(غیرحضوری) که پیش از این به مدیران رسانه، باشگاه ها و نمایندگان رسانه ها آموزش داده شد روز جمعه برگزار می شود. زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان به شرح زیر است:

جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
ساعت ۱۲:۳۰ عبدالله ویسی سرمربی پیکان
ساعت ۱۳ مجید جلالی سرمربی گل گهرسیرجان
ساعت ۱۳:۳۰ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال
سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل محدودیت پرواز از تبریز به تهران در شرایط کرونا امکان حضور در نشست روز جمعه را ندارد و خبرنگاران می توانند سوالات خود را در خصوص این مسابقه در کانال مربوط به سازمان لیگ بپرسند و پاسخ ها با  فایل صوتی سرمربی در همان کانال منتشر می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: