کد خبر: ۴۵۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل مجمع خیرین سیستان و بلوچستان از اهدای تجهیزات پزشکی به بیمارستان های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از سکایی نیوز -  محمود طاهری  با اعلام این خبر بیان کرد : توجه به سلامت کادر درمانی بیمارستان ها که با از خود گذشتگی در حفاظت از جان مردم خدمت می کنند یکی از مباحث قابل اهمیت است و حمایت مجمع خیرین سلامت از سلامت جسمی و روانی آنها در دستور کار مجمع خیرین سلامت  قرار دارد.
وی با اشاره به اهدای اقلام و تجهیزات پزشکی ضروری به بیمارستان های فعال در حوزه خدمت رسانی به بیماران ابتلا به ویروس منحوس کرونا در زاهدان ، خاطرنشان کرد :  4 هزار ماسک  n 95 و  6 هزار ماسک سه لایه، 120 گالن محلول ضد عفونی، 300 گان جلو لمینت و 180 کاوررایزو با کاورکفش ، با همکاری و مشارکت موسسه خیریه راه ایمان  تهیه و به بیمارستان های بوعلی، خاتم و علی ابن ابیطالب (ع)   زاهدان اهدا گردید.
 وی در پایان از نگاه ویژه مجمع خیرین سلامت کشور به استان و همچنین از همکاری و مشارکت فعال موسسه خیریه راه ایمان قدردانی کرد.
این اقدام با پیگیری دفتر ارتباطات اجتماعی نماینده مردم زاهدان دکتر شهریاری در مجلس شورای اسلامی و همکاری موسسه خیریه فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با هدف حفاظت از سلامت کادر درمانی انجام گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: