آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دکتر شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری پروژه های بیمارستانی در استان تا هفته دولت امسال خبر داد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از سکایی نیوز - دکتر حسینعلی شهریاری بیان کرد: در دیداری که با دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت و درمان بخاطر مسائل حوزه بهداشت و درمان در استان، داشته ام مقرر شد تا با تامین منابع مالی از بیمارستان های 320 تختخوابی زاهدان، 200 تختخوابی سراوان و بیمارستان تنفسی زابل در هفته دولت امسال بهره برداری شود.
 وی در این دیدار با اشاره به بیمارستان 540 تخت خوابی زاهدان گفت : با توجه بر اینکه عملیات ساخت بیمارستان 540 تختخوابی در سال 97 با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی ، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، استاندار کلنگ زنی شد اما تاکنون هیچ پیشرفت فیزیکی نداشته است که دکتر نمکی شخصا قول پیگیری و تامین اعتبار برای آغاز این پروژه را به بنده داد.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مشکلات مالی پرسنل دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اعم از قراردادی و شرکتی از وزیر بهداشت و درمان قول افزایش ،  پرداخت و پیگیری حقوق را خواستار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: