کد خبر: ۴۴۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه خبر داد؛
دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه گفت: به زودی کمیته‌های تخصصی متناسب با حوزه دامپروری و کشاورزی تشکیل خواهد شد و تلاش خواهیم کرد تا شرایط دیدار با ریاست محترم قوه قضاییه با فعالان حوزه دامپروی و کشاورزی را فراهم کنیم.

محمدباقر الفت، دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در نخستین نشست صمیمانه با مسئولان و فعالان حوزه دامپروری و کشاورزی کشور با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: امیدوارم این نشست ها که با هدف همفکری و هم‌اندیشی برای حمایت‌های قضایی برگزار می‌شود بتواند بخشی از مشکلات و مسائل موجود را برطرف کند.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه اعلام کرد: به زودی کمیته‌های تخصصی متناسب با این حوزه تشکیل خواهد شد و تلاش خواهیم کرد تا شرایط دیدار با ریاست محترم قوه قضاییه با فعالان حوزه دامپروی و کشاورزی را فراهم کنیم.

الفت با بیان اینکه ازجمله تاکیدات ریاست محترم قوه قضاییه؛ رعایت اخلاق حرفه ای قضات و رعایت حقوق شهروندی است گفت: تشکل های کشاورزی و دامداری نیز باید مطالبه گری کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. وی با بیان اینکه تلاش می کنیم تا احکام متناسب با نیازها وحقایق باشند، افزود: باید به عینیت ها و واقعیت ها توجه کنیم و به صورت مشترک تلاش کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه افزود: باید برنامه ریزی کنیم قضات دادگاه های تخصصی با مسائل این حوزه آشنا شوند و سطح اطلاعات آنها را بالا ببریم.

دبیرستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه گفت: بخش کشاورزی و دامداری و قوه قضاییه باید با تعامل بیشتر نسبت به شناخت نقشه فعالیت یکدیگر اقدام کنند.

به منظور اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مورخ ۲۹/ ۱۱/ ۱۳۹۲ و قانون نحوه پی گیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مصوب مجلس شورای اسلامی مورخ  ۰۵/ ۰۳/ ۱۳۹۴، ریاست قوه قضاییه، در چارچوب وظایف و اختیارات«دستورالعمل پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در قوه‌قضاییه» را ابلاغ کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: