آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ثبت نام 38 هزار خودرو در سامانه وزارت نفت؛
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: از زمان ثبت نام خودروهای عمومی در سامانه وزارت نفت تا مراجعه به کارگاه برای گازسوزشدن رایگان این خودروها تنها یک هفته زمان احتیاج است.

«حسین باقری»  از ثبت نام 38 هزار و 365 نفر در سامانه گازسوز کردن خودروهای عمومی خبر داد و گفت: از این تعداد 25 هزار و 112 نفر خارج از طرح بوده اند.

وی با بیان اینکه ثبت نام رسمی در سامانه جدید از روز چهارشنبه آغاز شده است، ‌ادامه داد: در این مدت هزار و 100 خودرو آماده تحویل و 663 مورد نیز نوبت دهی شده‌اند .

باقری روند ثبت نام را مطلوب دانست و افزود: این آمار با توجه به سه روز کاری از آغاز ثبت نام قابل قبول است.  

وی بحث اطلاع رسانی برای دوکانه سوز کردن خودروهای عمومی را مهم دانست و گفت:  ثبت نام در سایت https://gcr.niopdc.ir/login رایگان است.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نوبت دهی برای تبدیل خودروها بر اساس زمان ثبت نام عنوان کرد و افزود:‌  در زمان ثبت نام فرد متقاضی روز مراجعه برای تبدیل خودرو را انتخاب می کند.

به گفته باقری،‌رانندگان خودروهای عمومی از همین رو نباید منتظر روزهای بعد باشند زیرا هرچقدر سریعتر ثبت نام انجام شود،‌ مراحل تبدیل و نوبت دهی نیز زودتر خواهد بود.

وی ادامه داد: 5 قرارداد با پیمانکاران بسته شده و آنها ملزم به تامین تجهیزات مورد نیاز مانند مخزن و کیت برای دوکگانه سوز کردن خودروها هستند.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود:‌اگر استقبال بیشتر شود،‌این پیمانکاران نیز سرعت کار را بالا می برند.

 وی تاکید کرد:‌دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی شامل تاکسی،‌وانت و ون کاملا به صورت رایگان است و هیچ هزینه ای از رانندگان عمومی دریافت نمی شود.  

باقری به رانندگانی که در سامانه قبلی ثبت نام کرده اند نیز توصیه کرد بار دیگر در سامانه https://gcr.niopdc.ir/login اطلاعات خود را ثبت کنند تا کار با سرعت بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به تعداد ثبت نام ها در روزهای گذشته،‌ افزود: با توجه به حجم ثبت نام ها،‌از زمان ثبت اطلاعات تا زمان مراجعه به کارگاه های مجاز برای تبدیل خودروها،‌یک هفته زمان می برد.

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران  ادامه داد در زمان ثبت اطلاعات پیامکی به متقاضی ارسال می شود و روز قبل از مراجعه به کارگاه نیز پیامک یادآوری ارسال خواهد شد.  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: