آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ممکن است سهمیه‌ افرادی که معلول هستند ولی پلاک معلولین ندارند شارژ نشده باشد؛ این افراد باید ابتدا به بنیاد معلولین مراجعه کنند تا پلاکشان اصلاح شود.
گروه انرژی- به گزارش خبرگزاری فارس ، فاطمه کاهی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به سهمیه بنزین معلولین گفت: سهمیه معلولین بدین صورت است که 60 لیتر سهمیه شخصی آنها بوده است و 40 لیتر نیز سهمیه‌ اختصاصی آنها است. در نتیجه کل سهمیه درنظر گرفته شده برای آنها 100 لیتر در ماه است.
وی ادامه داد: سهمیه معلولین برای افرادی شارژ می‌شود که پلاک معلولین دارند و تعداد آنها حدود 27 هزار نفر بوده است. اسامی این افراد طبق لیستی بود که ما از بنیاد معلولین دریافت کردیم و سهمیه معلولین برای افراد این لیست شارژ شده است. در نتیجه ممکن است سهمیه‌ی افرادی که معلول هستند ولی جزو پلاک معلولین نیستند شارژ نشده باشد.
کاهی افزود: سامانه 09627 برای مدتی دچار مشکلات نرم‌افزاری شد و قطعی داشته است ولی الان مشکل حل شده است. بر روی این سامانه، نرم‌افزار IVR نصب شده است که صداها را ضبط می‌کند. اگر به دلایلی به تماسی پاسخ داده نشد مردم نکات خود را مطرح کنند تا صدای آنها ضبط شود و مطمئن باشند همکاران بنده در اسرع وقت به مشکلات آنها رسیدگی خواهند کرد.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان گفت: افرادی که سهمیه معلولین دریافت نکردند باید ابتدا به بنیاد معلولین مراجعه کنند تا پلاکشان اصلاح شود. سپس این موضوع باید با پیگیری‌های بنیاد به وزارت کشور اطلاع داده شود. در مرحله بعدی این اطلاعات از وزارت کشور به ما می‌رسد و ما این سهمیه را برای آنها در نظر می‌گیریم.
اوایل دی ماه بود  که وزارت وزارت کشور با بیان اینکه نزدیک به ۳۰ هزار پلاک خودروی ویژه معلولان در کشور وجود دارد، از تصویب اختصاص سهیمه بنزین ویژه معلولان در وزارت کشور خبر داد.
پیش تر نیز اعلام کرده بود شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتیخودروهای پلاک ویژه معلولان علاوه بر ۶۰ لیتر سهمیه شخصی، ۴۰ لیتر بیشتر دریافت می‌کنند و برای خودروهای دوگانه سوز نیز علاوه بر ۳۰ لیتر شخصی، ۴۰ لیتر دیگر تخصیص داده شده است که در مجموع ۷۰ لیتر می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: