کد خبر: ۴۱۹۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
درخشش شرکت‌های هلدینگ توسعه معادن و فلزات در رتبه بندی شرکت های برتر کشور
در رتبه بندی سال ۹۸ شرکت های برتر ایران، تعدادی از شرکتهای گروه توسعه معادن و فلزات در رتبه های قابل توجهی قرار گرفتند.

به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی این هلدینگ، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از ده شرکت پیشرو در میان تمامی شرکتهای ارزیابی شده، انتخاب شد.
 این شرکت مطرح معدنی همچنین عنوان بیشترین بازدهی فروش را از آن خود کرد. بر اساس این ارزیابی معتبر که توسط سازمان مدیریت صنعتی صورت گرفته است، «ومعادن» در رتبه بندی مذکور توانسته است با 13 واحد ارتقاء رتبه، جایگاه 60 میزان درآمد و فروش را به خود اختصاص دهد.
همچنین از میان شرکتهای این هلدینگ بزرگ معدنی و فولادی، شرکت آهن و فولاد ارفع با ارتقا 16 رتبه از 84 به 68، به عنوان یکی از 5 شرکت با بیشترین صعود رتبه معرفی شده است.
 از دیگر رتبه های کسب شده توسط  شرکتهای این گروه می توان به گل گهر (رتبه 24)، فولاد خراسان(رتبه 61)، آهن و فولاد ارفع (رتبه 68)، مجتمع جهان فولاد سیرجان (رتبه 99)، سرمایه گذاری و توسعه گل گهر(رتبه 172) و هلدینگ پویا انرژی (رتبه 293) اشاره کرد.
رتبه‌بندي شركت هاي برتر ايران از سال  1377 هر ساله توسط سازمان‌مديريت‌ صنعتي انجام می شود. اين رتبه بندی با هدف فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌هاي اقتصادي و ارائه فضاي روشن‌تري از كسب و كار اقتصادي كشور به مديران بنگاه‌های اقتصادی، سياست‌گذاران و پژوهشگران و شناسایی بهتر مقياس، ساختار مالي و اقتصادي صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ كشور برگزار می گردد. رتبه بندی سال ۹۸ براساس گزارش های سال مالی ۹۷ صورت گرفته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: