کد خبر: ۴۱۰۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شک نکنید حرف‌های زیادی برای گفتن داریم
سرمربی شهرداری ماهشهر از قرعه‌کشی جام حذفی و تقابل با پرسپولیس صحبت کرد.

مهدی پاشازاده  در خصوص قرعه‌کشی جام حذفی اظهار داشت: به هر حال قرعه ما به پرسپولیس خورد و احتمالش زیاد بود که در این مرحله به یک قرعه سخت این چنینی بخوریم و برای ما غافلگیر کننده نبود. این قرعه را به فال نیک می‌گیرم و به نظر من برای ما یک بازی دو سر برد است و یک فرصت خوبی است تا بازیکنان ما خودشان را نشان دهند.

وی در مورد اینکه پتانسیل بردن پرسپولیس را در تیمش می‌بیند یا نه، گفت: باید تا زمان بازی صبر کنیم و ببینیم شرایط به چه صورت است. باید سخت کار کنیم و با آمادگی بالای فنی و روحی به مصاف این بازی برویم و اینکه آیا می‌توانیم پرسپولیس را حذف کنیم باید بگویم چرا که نه. ما تیم خوبی داریم و به شاگردانم ایمان دارم. شک نکنید اگر هم از این مرحله صعود نکنیم روز سختی را برای پرسپولیس رقم می‌زنیم و به راحتی از این مرحله عبور نخواهند کرد.

سرمربی شهرداری ماهشهر در مورد اینکه این تیم قرعه مورد علاقه 7 تیم دیگر بود هم عنوان کرد: این طبیعی است چون از نظر نام و اعتبار تیم‌های دیگر در سطح بالاتری از ما قرار داشتند و اگر کسی احساس می‌کرد قرعه ما برایش بهتر است به او حق می‌دهم ولی همه آنهایی که تیم ما را دست کم گرفتند را غافلگیر می‌کنیم.

وی در مورد اینکه در اگر انتخاب با خودش بود دوست داشت با چه تیمی در این مرحله روبرو شوند هم گفت: تفاوتی برای ما نداشت و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و وقتی وارد جام حذفی می‌شویم باید فکر رویارویی با هر تیمی را بکنیم. تنها تیمی که دوست نداشتم با آن روبرو شوم استقلال است چرا که در این مقطع اگر با آنها بازی می‌کردیم و بازی را می‌بردیم باعث ناراحتی هواداران استقلال می‌شد و این را دوست نداشتم. قطعاً تیم ما شایستگی‌هایی داشته که تا این مرحله بالا آمده. پرسپولیس هم تیم خوبی است و شرایطش نسبت به هفته‌های اول بهتر شده و فرصت خوبی است عیارمان را مقابل آنها بسنجیم.

پاشازاده در مورد اینکه استقلالی بودن خودش باعث می‌شود انگیزه بیشتری برای بردن پرسپولیس داشته باشد یا نه هم خاطرنشان کرد: بله این مورد هم باعث می‌شود انگیزه بیشتری برای شکست پرسپولیس داشته باشم.

پاشازاده در مورد اینکه آیا شهرداری ماهشهر می‌تواند مثل داماشِ فصل قبل شگفتی جام حذفی شود خاطرنشان کرد: داماش هم از لیگ دسته دوم به فینال رسید و نشان داد که می‌شود بدون توجه به جایگاه تیم‌ها یک رقابت جانانه انجام داد و به مراحل بالا صعود کرد و ما هم ممکن است بتوانیم این کار را تکرار کنیم.

وی در مورد وضعیت تیمش در دسته دوم هم گفت: شرایط خوبی داریم ولی لغو بازی‌ها کمی برنامه ما را به هم ریخت ولی در کل اوضاع خوب است و تمرینات را پیگیری می‌کنیم و منتظر ادامه رقابت‌ها هستیم.

سرمربی شهرداری ماهشهر در مورد اینکه چرا با توجه به کارنامه‌اش در سطح لیگ دو فعالیت می‌کند هم گفت: خودتان اوضاع را می‌دانید که چه فضای بسته‌ای وجود دارد. برخلاف همه جای دنیا که به مربیان جوان اعتماد می‌کنند و فرصت می‌دهند اینجا باید برای داشتن تیم روابطت را تقویت کنی تا وارد چرخه محدود و بسته‌ای بشوی که چند مربی تیم‌ها را بین خودشان جابجا می‌کنند. به هر حال از حضور در شهرداری راضی هستم و برخلاف تیم‌های قبلی‌ام مشکلات مالی زیاد نداریم و برنامه بلند مدت ریختیم که به لیگ یک و لیگ برتر صعود کنیم.

پاشازاده در مورد وضعیت این روزهای استقلال هم خاطرنشان کرد: تیم اوضاع خوبی پیدا کرده و به انسجام لازم رسیده است و برخلاف شروع فصل که اوضاع خوب نبود تغییرات مورد نظر استراماچونی در تیم اعمال شد و تفکراتش در تیم جا افتاد و این شد که در حال حاضر نتایج خوبی می‌گیرند و امیدوارم ادامه داشته باشد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: