آخرین اخبار
کد خبر: ۴۰۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
وزیر ورزش و جوانان :
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه حق پخش جزو دارایی مهم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای ورود به بورس محسوب می شود اظهار داشت :گاه ما از ابتدا به حق پخش برد-برد بود ولی در صداوسیما اراده و تصمیمی برای حل این موضوع ندیدم .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان. مسعود سلطانی فر درباره حق پخش تلویزیونی برای فوتبال و ورزش کشور گفت : از ابتدای حضورم در وزارت ورزش با نگاه برد - برد بدنبال حل این موضوع با صدا وسیما بودم.

وزیر ورزش و جوانان گفت : بعد از چندین جلسه کارشناسی و نشست در سطح وزارتخانه و حتی مجلس و فدراسیون فوتبال نتیجه ای حاصل نشد و ظاهرا تمایل و اراده ای در صدا وسیما برای حل و فصل این موضوع مهم ورزش کشور وجود ندارد

مسعود سلطانی فر افزود : حق پخش موضوع مهم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در موضوع واگذاری است و تاکید مدیران و کارشناسان سازمان های بورس و خصوصی سازی بر روشن شدن وضع آن است.

وزیر ورزش به ارزش بالای برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و گفت : در کنار برند حق پخش تلویزیونی بخش مهمی از دارایی های استقلال و پرسولیس برای ورود به بازار بورس است.

مسعود سلطانی فر گفت : با مسیولیت مستقیم مدیران عامل و هیات مدیره استقلال و پرسپولیس واگذاری دو باشگاه با جدیت و سرعت بیشتری دنبال می شود و هر روز از طریق معاون خود و مدیران عامل دو باشگاه پیگیر روند پیشرفت آن هستم.
برچسب ها: شروع ، سلطانی فر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: