کد خبر: ۴۰۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهرود مطرح کرد؛
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود، با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهر ۵۴۳حادثه رخ داده است، گفت: ۳۹۱مورد از این حوادث امداد و نجات بوده است.
شاهرود_ حسین بابامحمدی :محمد حسن رضایی شاهرودی با بیان اینکه از مجموع ۵۴۳حادثه رخ داده در ۶ماه اول سال جاری،۱۵۲مورد مربوط به آتش سوزی و مابقی مربوط به امداد و نجات شامل، تصادفات،انفجار، سقوط از ارتفاع،سقوط در چاه، آبگرفتگی، مزاحمت حیوانات،آسانسور و ... بوده است.

وی ضمن بیان این مطلب که ماهیانه چهار هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵آتش نشانی شهرداری شاهرود برقرار می شود که از این تعداد ۶۰درصد تماس ها غیر ضروری و مزاحمت بوده و تنها ۳۰درصد آن عملیاتی و ۱۰درصد آن مشاوره و راهنمایی است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود با اشاره به آموزش و پیشگیری در این حوزه ، اظهار داشت: آموزش به بیش از مدرسه سطح شهر، بازدید ۴۰مدرسه از ایستگاههای آتش نشانی، برگزاری ۳دوره کلاس آموزشی جهت داوطلبین، برگزاری کلاسهای آموزشی سیلاب، آبرسانی، پمپ نجات و علت یابی حریق با تلاش مربیان درون و برونی سازمان، برگزاری کلاس آموزش جهت ساکنین مجتمع های شهرک کوثر، برگزاری کلاس آموزشی برای کارکنان ادارات و شرکتهای موجود، بازدید ۳۰مرکز تجاری، ورزشی و آموزشی و...از جمله اقدامات این سازمان در راستای پیشگیری و آموزش در ۶ ماهه اول سال بوده است.

رضایی شاهرودی در پایان با بیان اینکه خریداری و تجهیز ۳دستگاه خودروی سبک(مزدا)، ساختن و تجهیز یک دستگاه خودروی نیمه سنگین آتش نشانی توسط تیم جهاد خود کفایی سازمان و خرید یک دستگاه پمپ لجن کش خود مکش فول اتو ماتیک ۶اینچ از جمله توانمندیهای آتش نشانی محسوب می شود، عنوان داشت: اقدامات این سازمان در حوزه ورزشی کسب مقام دوم در مسابقات فوتسال ادارات در هفته دولت و برتری تیم در مسابقات جام رمضان شهرداری از جمله افتخارات این سازمان در حوزه ورزش در شش ماهه اول سال بوده است

برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: