کد خبر: ۴۰۳۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهردارسمنان :
دکترسید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان در مراسم افتتاح این طرح گفت: در راستای تولید آسفالت با کمیت و کیفیت بالاتر،شهرداری با حمایت شورای اسلامی شهر اقدام به تغییر سیستم سوخت رسانی کارخانه به گاز طبیعی نموده که تاثیر بسزایی در افزایش سرعت توسعه عمرانی شهر دارد.

سمنان _ حسین بابامحمدی :دکترناظم رضوی با اشاره به کاهش هزینه های تولید و نگهداری با اجرای این طرح ، اظهار داشت : رصد لحظه‌اي کيفيت و کاهش قابل توجه آلودگي محيط زيست از مهمترين مزیتهای تغييرات اساسي ایجاد شده در وضعيت سوخت این کارخانه است . وی  بیان داشت : حمایت از بخش تولید در سازمان عمران من جمله تولید بتن ، آسفالت ، سنگ های تزئینی ، جداول و کفپوش ها و بهره گیری از تجارب و پتانسیل شرکت های دانش بنیان در ایجاد ظرفیت بازیافت لاستیک های ضایعات که محصولات مکمل ایجاد می کنند در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرار دارد و گازسوز نمودن سیستم سوخت کارخانه آسفالت از مهمترین موارد آن است .شهردار سمنان با اشاره به سامانه مدیریت ترمیم، نگهداری و بهسازی روسازی معابر(PMS) گفت: بنا به نیاز مبرم شهرداری سمنان در راستای افزایش عمر و عملکرد روسازی های آسفالتی و تاکید بر مدیریت روسازی با کنترل های حسی ، چشمی و دستی ، امید است که این طرح نتایج خود را نشان دهد .
وی اظهار امیدواری کرد به دلیل استفاده از گاز طبیعی و عدم آلودگی زیست محیطی با نظارت دقیق، این کارخانه موجب ارتقای کیفیت آسفالت در سمنان شده و طول عمر آسفالت های تولیدی و ميزان توليد آن  افزایش یابد .
دکترناظم رضوی در پایان با تشکر از همکاری و همیاری اداره گاز شهرستان سمنان ، خواستار توجه  دیگر شرکت های خدمت رسان (آب ، برق) در انجام پروژه های شهرداری من جمله پیاده راه نمودن خیابان امام (ره) شد .
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: