کد خبر: ۴۰۳۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار بوشهر:
بوشهر - فرماندار شهرستان بوشهر خواستار ارائه تسهیلات لازم برای توسعه گلخانه‌ها شد و گفت: روند ارائه خدمات آب و برق به گلخانه‌های شهرستان بوشهر تسهیل شود.

عباس جمشیدی در نشست با فعالان گلخانه‌های استان بوشهر اظهار داشت: برای توسعه گلخانه در استان بوشهر سهمیه‌ای نیز به شهرستان بوشهر اختصاص یافته است و تاکنون روند خوبی را شاهد هستیم.
وی خواستار حمایت بانک‌های عامل از طرح‌های گلخانه‌ای شد و اضافه کرد: وضعیت خوب است ولی انتظار می‌رود که همکاری‌ها بیشتر شود تا شاهد تحقق کامل سهم شهرستان بوشهر در توسعه کشت گلخانه‌ای باشیم.
فرماندار شهرستان بوشهر از تلاش برای رفع مشکل برق مورد نیاز گلخانه‌ها خبر داد و بیان کرد: موافقت‌نامه لازم در حوزه برق منعقد می‌شود و برای توسعه شبکه و ارتقای وضعیت برق اقدامات لازم انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه انتظار می‌رود سقف پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران در حوزه گلخانه در نظر گرفته شود، افزود: توسعه سرمایه‌گذاری باید تقویت شود و دست سرمایه‌گذاران را بگیریم و مشکلات آنها را رفع کنیم.
جمشیدی با تاکید بر لزوم رفع مشکل آب مورد نیاز گلخانه‌ها خاطرنشان کرد: در بحث گازرسانی نیز انتظار داریم که همکاری لازم انجام شود و شاهد رفع مشکلات گلخانه‌ها در این حوزه باشیم.

برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: