کد خبر: ۴۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مشتاقان و علاقه مندان قرآن کریم به یقین جرعه نوش زلال حکمت‌ الهی خواهند بود.
به گزارش ستاد خبری چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در مراسم افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت: حمد و ثنای، ذات لایزال الهی را سزد که انسان را به تاج فخر و کرامت  مزین  فرمود و از زلال  حکمت قرآن اندیشه‌اش را تابناک و زبانش  را گویا  کرد. وی افزود: پروردگار عالمیان دل را به موعظه  آیات قرآن  صیقل  داد و شفای الهی را برای قلبها به ارمغان آورد و چراغ  پر فروغ  هدایت را فراسوی راه انسان پر تلالو کرده و به رحمتی بی انتها  نویدی  خجسته  داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ابراز داشت: پروردگار عالمیان  ما را در مسیر  ظاهر و قرائت  آیاتش  امر نموده است  تا به حکم  کرامت  خدا دادی‌اش از لمس  ظواهر به مس معانی  و معارف سیر نماییم.
وی ادامه داد: از محضر این شفیع مشفع استمداد می کنیم تا مشتاقان را برسفینه آیاتش به بحر عمق سیر داده و دامانی از لولو مرجان را به  کف آورده و جرعه نوش زلال حکمت‌اش گرداند.
بلک تاکید کرد: اکنون که در سایه سار نظام عزیز اسلامی‌مان دستی به تکریم  و تجلیل قرآن و سری از سرشکر به آسمان گرفته ایم سپاس می گوییم بیکران شهیدانی را که رهین  شهادت و شجاعت و شهامت آنها هستیم؛ همان مردان مردی که ایستا و استوار «در قهقه مستانه شان  عند ربهم یرزقونند» و میهمانا ن  گرامیان  حمله  القران.
وی تصریح کرد: حال که ترنم  تلاوت آیاتتان عطر افشان شهر و دیارمان  شده خاک قدومتان را توتیای چشم خود خواهیم نمود و اصفهان مهد عالمان  و شهیدان مجاهدان و پارسایان این  بزم قرانی را با شور و شعفی  وصف ناشدنی به نظاره خواهد نشست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان عنوان کرد: به رسم میزبانی و به حکم خدمت به اصحاب قرآن لازم می‌دانیم تا از حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان اصفهان حضرت آیت الله طباطبایی نژاد، عالمان، اندیشمندان، اساتید، معلمان و متعلمین، مشتاقان، خدمتگزاران به ساحت قدس قرآن کریم، داوران، متسابقین، نهادها، ارگانها، موسسات  و مراکز قرانی، نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران  کل محترم دستگاههای  اجرایی، سروران  مکرم روحانی، ائمه محترم جمعه  و جماعات ، نمایندگان محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران، شهر داران، دانشجویان، دانشگاهیان، روسای دانشگاه علوم پزشکی و صنعتی اصفهان، متولیان،خیرین،امناء محترم امامزادگان و مردم با ایمان و انقلابی استان اصفهان  تقدیر و تشکر نموده واز سوی خود همکاران  و همه بزرگوارانی که شمرده شد به محضر نماینده  محترم ولی فقیه  و ریاست محترم سازمان  اوقاف و امور خیریه  کشور  صمیمانه  تقدیر  و تشکر و خوش آمد عرض نمایم.  
وی گفت: به شما که خاک قدومتان  توتیای چشمان ماست از شهر  شهیدان  و عالمان ، مجاهدان قران، دوست اصفهان عزیز خیر مقدم عرض نموده  ترنم تلاوت آیاتتان عطر افشان شهر و دیارمان است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: