کد خبر: ۴۰۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهردار سمنان تاکید کرد :
شهرداری سمنان برای خدمات رسانی به کودکان زائردر مسیر پیاده روی اربعین موکب بر پا می کند.سمنان _ حسین بابامحمدی،سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان در جلسه هماهنگی موکب رسانه ای فجر با بیان این مطلب گفت : این موکب با مشارکت و همراهی موکب رسانه ای فجر بر پا خواهد شد و قرار است در آن فعالیت‌های فرهنگی خاص کودکان کشورهای مختلف  انجام شود.
ناظم رضوی بیان کرد : فرهنگ اسلامی ایرانی؛ فرهنگ محبت، دوستی و صلح است و فعالیت های این موکب باید در راستای تزریق بیشتر این فرهنگ به کودکان باشد و بتواند با تبیین معارف اسلامی جایگاه فلسفه عاشورا  را در ذهن کودکان ماندگار کند .
وی در ادامه با اشاره به انجام فعالیت های مختلف و لزوم اصل برابری برای همه کودکان از ملیت های مختلف گفت در این موکب از ظرفیتهای معرفی مکانهای مذهبی شهر سمنان در راستای شناساندن به زائران کشورهای مختلف و مخصوصا میزبانی زائران عراقی که به کشور ما سفر می کنند استفاده شود .
علی مهرزاد مسئول موکب رسانه ای فجر نیز در این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای اجرای این طرح توسط موکب رسانه ای فجر و برپایی موکب تحت عنوان سمنان شهر دوستدار کودک ، در زمینه فعالیتهای رسانه ای مرتبط با طرح در شبکه های ملی و ماهواره ای نیز مطالبی را بیان کرد .
مهرزاد با اشاره به اینکه این موکب  ویژه کودکان زائر و مجاور 5 تا 15سال تدارک دیده شده است، اعلام کرد: ساعت کاری این موکب در ایام اربعین از 8 صبح تا 8 شب در عمود 1120 مسیر نجف به کربلا است.
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: