کد خبر: ۴۰۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به منظور تجلیل و تکریم از آزادگان سرافراز میهن اسلامی، دکتر جعفرتوفیقی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت با جمعی از همکاران آزاده این مجموعه دیدار کرد.

به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر توفیقی در این دیدار ضمن قدردانی و تکریم جانفشانی و رشادت­های آزادگان دوران دفاع مقدس گفت: زحمات شما در این دوران مورد احترام همگان است و يادآوري و ارج نهادن بر حماسه‌ هایی که شما برای کشور خلق کردید از رسالت های ما محسوب مي‌شود.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب مبنی بر اینکه امروز هر فردی که تولید می کند، رزمنده محسوب می شود تصریح کرد: ما هم خود را رزمنده میدانیم چراکه در مجموعه هایی نظیر پژوهشگاه صنعت نفت، تولید علم، دانش و فناوری صورت میگیرد.

ایشان ادامه داد: بزرگترین دستاورد این بزرگداشت، یادآوری مسئولیت های سنگینی است که ما در قبال صنعت، مردم و کشورمان داریم و به طور حتم، بهترین پاسداری از زحمات شما در آن دوران، انجام وظايف افراد است تا بتوانیم شاهد سربلندی اسلام و ایران عزیز باشیم.

دکتر توفیقی در خاتمه تصریح کرد: این روزها کهنه نخواهد شد و این مراسم باید در یادها و خاطرات حفظ شود تا چراغ راهی برای آیندگان باشد.

گفتنی است در این نشست در خصوص مشکلات آزادگان بحث و گفتگو شد و در پایان این دیدار صمیمی و معنوی به رسم یادبود به این عزیزان لوح تقدیر و هدیه اهدا شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: