کد خبر: ۴۰۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در ۵ ماهه سال ۹۸ تحقق یافت؛
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز، از تولید ۴ میلیون و ۶۰۷ هزار و ۸۶۹ مگاوات ساعت انرژی برق در پنج ماهه سال ۹۸ در این نیروگاه خبر داد.

به گزارش شروع آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "ناصر محمدی" گفت: نیروگاه رامین با این میزان تولید توانست ضمن افزایش ۲ درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تامین کننده اصلی برق مورد نیاز استان خوزستان در گرمای طاقت فرسای تابستان باشد.
وی با اشاره به رتبه دوم استان خوزستان پس از استان تهران از لحاظ مصرف انرژی برق افزود: استقرار صنایع بزرگ و گرمای بیش از حد هوا در استان، فشار مضاعفی به شبکه برق وارد می‌کند و بر همین اساس با اقدامات تخصصی، بهره‌برداری اصولی و تعمیرات پیشگیرانه توانستیم در جهت پایداری واحد‌های نیروگاهی و تولید مستمر انرژی برق موفق عمل کنیم.
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز اظهار کرد: ساعت کارکرد واحد‌های نیروگاه در پنج ماه گذشته ۱۸ هزار و ۲۳۸ ساعت، میزان تولید واحد‌های نیروگاه در مردادماه یک میلیون و ۱۰۴ هزار و ۴۶۱ مگاوات و متوسط تولید لحظه‌ای آن ۲۵۷ مگاوات ساعت بوده است.
نیروگاه رامین اهواز با شش واحد تولیدی و مجموع توان ۱۸۵۰ مگاوات ساعت نقش مهمی در تقویت شبکه سراسری کشور و تامین برق مورد نیاز استان خوزستان دارد.
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: