کد خبر: ۴۰۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
حجت‌الاسلام سروستانی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در آستانه فرا رسیدن عید غدیر ضمن تبریک این مناسبت گفت: ترویج فرهنگ غدیر و اجرای ویژه‌ برنامه‌های معرفتی از اهم وظایف هیئات مذهبی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی 28 مرداد 98 در نشست شورای هیئات مذهبی استان با اشاره به نقش مهم هیئات مذهبی در تبیین ارزش‌های اسلامی و انقلابی اظهار داشت: ترویج فرهنگ غدیر و اجرای ویژه‌ برنامه‌های معرفتی از اهم وظایف هیئات مذهبی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این مراسم به نقش مؤثر هیئات مذهبی در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی در تقویت روحیه مذهبی و ترویج سیره پیامبر اسلام (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و همچنین تقویت روحیه جهادی و انقلابی در سطح جامعه اشاره کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: عید غدیر جشن اکمال دین اسلام و بهره‌مندی امت اسلامی از برکات ولایت حقه‌ی حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و ائمه‌ی معصومین (ع) است.
حجت‌الاسلام سروستانی در ادامه سخنان خود غدیر را فرصت مناسبی برای تقویت فرهنگ انقلابی و جهادی در جامعه عنوان و تأکید کرد: همه‌ی ما در قبال نشر و گسترش ارزش‌های غدیر در جامعه و فراتر از آن در سطح جهانی مسئولیت داریم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان این که هیئت‌های مذهبی پیشگامان اجرای برنامه‌های معرفتی زیادی در راستای تبیین جایگاه رفیع ولایت هستند، اضافه کرد: فعالیت‌ها و برنامه‌های کیفی و ارزشمندی در ایام دهه ولایت توسط هیئات مذهبی انجام می‌شود و فضای مجازی ظرفیت‌ مناسبی برای انعکاس این فعالیت‌ها فراهم کرده است که باید از آن نهایت بهره‌برداری انجام شود.
وی در خاتمه‌ی سخنان خود با توجه به شرایط منطقه افزود: قدرت‌های استکباری رو به انزوا هستند و سیر نزولی خود را طی می‌کنند و با وجود تمام حربه‌هایی که از طریق ایجاد جریانات تکفیری و راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی به کار می‌برند تمام نقشه‌های آنان به شکست انجامیده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: