کد خبر: ۳۹۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون در کرمانشاه، استان هرمزگان به عنوان میزبان سومین دوره این جشنواره در سال آینده معرفی شد.

به گزارش شروع آنلاین ،در این مراسم که با حضور عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما برگزار شد، پرچم سومین دوره جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون به عباس میرزاد سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و مهران جلائی مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس تحویل داده شد.

پیش تر تفاهم نامه برگزاری سومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون به امضای استاندار هرمزگان و نماینده سازمان صداوسیما رسیده بود.

دومین دوره جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون با شعار «ایران پویا و کرمانشاه زیبا» از روز سه شنبه ۱۸ تیر در کرمانشاه آغاز و شامگاه پنجشنبه ۲۰ تیرماه به پایان رسید.

این جشنواره در ۶ بخش اصلی پویانمایی شامل مجموعه و سریال پویانمایی، فیلم کوتاه، بلند و نیمه بلند، مونشن گرافی و جلوه‌های بصری و عروسکی و همچنین در ۶ بخش موضوعی شامل شعار سال، مقاومت و دفاع مقدس، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، تهاجم سیاسی و فرهنگی و دستاوردهای اجتماعی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: