آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس جمهوری قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش شروع آنلاین به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز- شنبه- قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام را برای اجرا ابلاغ کرد.

بر این اساس و با عنایت به اهمیت هماهنگی مناسبات گمرکی در فرآیند توسعه تجاری و تأمین اهداف اقتصادی آن و ثمربخش بودن استقرار یک بستر قانونی مناسب جهت گسترش تجارت سالم بین اتباع دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سوسیالیستی ویتنام به منظور ایجاد تسهیلات مناسب در روابط اقتصادی دو کشور رئیس جمهوری این قانون را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

این قانون همچنین، در راستای ارزیابی دقیق حقوق گمرکی، مالیات‌ها و سایر عوارض و هزینه‌ها در مورد کالاهای وارداتی و صادراتی و حصول اطمینان از اجرای صحیح اقدامات مربوط به ممنوعیت، محدودیت و کنترل کالاهای یاد شده، از سوی رئیس جمهوری ابلاغ شده است.

برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: