آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل گروه صنعتی سیدی تبریز عنوان کرد
سینا سیدی مدیرعامل گروه صنعتی سیدی تبریز در گفتگو با خبرنگار شروع گفت:گروه صنعتی سیدی در راستای اهداف آتی خود و فرمایشات مقام معظم رهبری نگاه بسیار عمیقی به اشتغال جوانان داشته و سعی در راه اندازی خطوط تولید بلوک و جدول و سنگ فرش در جای جای میهن عزیزمان دارد

وی افزود: امروز اقتصاد ما نیازمند حمایت مردمی بوده و می بایست به صورت یک رویکرد اجتماعی به آن توجه نمود در اوضاع کنونی جوانان نیازمند مشاوره های راهبردی هستند.

این کارآفرین بخش خصوصی در ادامه تصریح کرد: بسیاری براین باور هستند که با تحریم و بسته شدن بعضی درهای اقتصادی به روی کشورمان دیگر هیچ فعالیتی نمی توان انجام داد. ما با تولید ماشین آلات قطعات بتنی خود به صورت کاملاً ایرانی و با پشتوانه بر تیم جوانان متخصص گروه صنعتی سیدی با تکیه بر دانش ایرانی هم تلاش خود برای ایجاد شغل و حمایت از کار و کسب ایرانی می نماید و حاضر است دست جوانان را در راه اندازی خطوط تولیدی در روستا و شهرها بگیرد.

این فعال اقتصادی درباره تامین مواد اولیه  یادآور شد:هرچند تأمین مواد اولیه و قیمت مواد نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده اما ما سعی نموده ایم تا ثبات قیمت ها را حفظ کنیم. جوانان جویای کار امروز نیازمند امید هستند و دستگاه های حمایتی می بایست به جای شعار و جلسات بی نتیجه از صورت کلی کسب و کارها و تسهیل درتامین مواد اولیه و کمک در جهت صادرات و معرفی آنان گام بردارند. بسیاری از کشورهای دنیا مانند ژاپن در یک دوره خاص با اقتصاد بسته موفق به رشد صنعتی و ارتقاء سطح کیفی خود شده اند و ما امروز در این امتحان و شرایط قرار داریم .

وی تصریح کرد:  گروه صنعتی سیدی با حفظ کیفیت و رعایت حقوق مشتریان و مصرف کنندگان و احترام به تولیدکنندگان کوچک به عنوان یک حامی و یک پشتوانه برای جوانان در حال فعالیت می باشد.

سیدی افزود: انتظار می رود که در آینده دستورالعمل های سازمان و ارگان های تولیدی مانند سازمان و عمران و شهرداریها و بنیاد مسکن ما به سوی استفاده از کیفیت بالای ایرانی و نیز استفاده از ماشین آلات قطعات بتنی ایرانی و تولیدی ما پیش رود.تا ما هم بتوانیم به بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری و روستایی و مناطق محروم کمک بیشتری نمائیم.

وی با بیان درخواستی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران اظهار کرد: خواهشی که از سرمایه داران عزیز دارم این است که به سمت اقتصاد نگاه ویژه ای داشته باشد و با حمایت از جوانان فعال و پرنشاط کشورمان این خلأ نبود شغل و نبود نیروی فنی را برطرف کنند تلاش نماییم تا با هم مدرک گرایی را به یادگیری صنعتی تبدیل نمائیم. دانشگاه ها و مراکز علمی و فنی فقط در فکر آموزش های کوتاه مدت نباشند و با تلاش و سوق دادن علاقمندی ها به سوی صنعت گام های مثبتی بردارند وگروه صنعتی سیدی نیز با ایجاد شغل های پایدار و درآمدزا برای جوانان صنعتی گوشه ای از این وظیفه را به دوش می کشد.

برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: