آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
علوی تشریح کرد:
بررسی لایحه مشارکت عمومی-خصوصی در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز ابعاد مختلف لایحه مشارکت عمومی-خصوصی و نقش این لایحه در تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام بررسی شد.


سیدحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این نشست لایحه مشارکت عمومی-خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
احسن علوی

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز مباحثی پیرامون اهمیت واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی مطرح و اعضای کمیسیون عمران مجلس، ابعاد مثبت و منفی این لایحه را مطرح کردند.

رأی گیری درباره کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی به نشست آتی موکول شد

وی ادامه داد: البته در نشست امروز کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی بررسی شد، اما رأی گیری درباره کلیات این لایحه به نشست آتی موکول شد.

بیش از 76 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد

بر اساس آمارها، بیش از 76 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد، که اجرای آن ها با روند کنونی نیازمند اختصاص اعتبار برای سال های طولانی است، از این رو بهترین راه کار برای تعیین تکلیف این موضوع، واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی است

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: بر اساس آمارها، بیش از 76 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد، که اجرای آن ها با روند کنونی نیازمند اختصاص اعتبار برای سال های طولانی است، از این رو بهترین راه کار برای تعیین تکلیف این موضوع، واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، قرار بود که شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در نشست امروز کمیسیون مربوطه حضور یابد، اما این موضوع به جلسه آتی موکول شد./
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: