آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در جریان سفر استانی معاون سیاسی وزیر کشور به زنجان دنبال شد؛
دکتر جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور در جریان سومین سفر استانی معاونت سیاسی به میزبانی زنجان، ضمن دیدار با حجت الاسلام خاتمی امام جمعه زنجان. در نشست ویژه ای با معتمدین و برگزیدگان استان زنجان و همچنین جلسه ستاد انتخابات استان حضور یافت.

به گزارش شروع آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سومین سفر استانی معاونت سیاسی در سال ۱۳۹۸ به میزبانی استان زنجان برگزار شد.

در جریان این سفر، دکتر جمال عرف در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین خاتمی امام جمعه زنجان، ضمن بیان مهم ترین رئوس برنامه ها و سیاست های معاونت سیاسی وزارت کشور به ویژه در حوزه انتخابات، بر ضرورت همراهی، هم افزایی و تعامل حداکثری استانداری ها و فرمانداری ها با ائمه جمعه تأکید نمود. در این دیدار که در دفتر حجت الاسلام خاتمی و با حضور آقای حقیقی استاندار، معاونین و مدیران استانداری زنجان و اعضای هیأت اعزامی معاونت سیاسی برگزار شد، امام جمعه زنجان بر ضرورت کمک و همراهی تمامی مسؤولان و ائمه جمعه استان با دولت به ویژه در شرایط کنونی کشور تأکید کرد.

در ادامه این سفر، دکتر عرف با حضور در نشست ویژه معتمدین، برگزیدگان و نمایندگان گروه ها و اقشار مختلف استان، ضمن استماع نقطه نظرات و دیدگاه های حاضران جلسه، نکاتی را در خصوص سیاست های کلان دولت و وزارت کشور در خصوص حمایت از احزاب و فعالیت های حزبی، جوانان، نخبگان، بانوان، کارگران و دیگر اقشار و گروه های استان مطرح نمود.

سومین و آخرین برنامه معاون سیاسی وزیر کشور در سفر به زنجان، شرکت در جلسه ستاد انتخابات استان با حضور استاندار، مسؤولان ستاد انتخابات استان، اعضای هیأت اعزامی معاونت سیاسی به زنجان، فرمانداران و بخشداران استان بود. در این جلسه، اعضای ستاد انتخابات استان گزارشی درباره فعالیت ها و اقدامات ستاد ارائه نمودند و نقطه نظرات رییس ستاد انتخابات کشور، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور و استاندار زنجان در خصوص انتخابات آتی مطرح گردید.

دکتر عرف را در این سفر، حمید ملانوری مدیر کل دفتر سیاسی، سیداسماعیل موسوی مدیرکل انتخابات و دبیر ستاد انتخابات کشور، زیوری مشاور معاونت و محسنی مسؤول پیگیری های ویژه همراهی کردند.
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: