آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
داماش پرسپولیس
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی روز گذشته فینال جام حذفی، عنوان کرد: با توجه به حواشی و حوادث هفته‌های پایانی لیگ برتر جای تعجب دارد فدراسیون فوتبال و مسئولان برگزاری چرا تدابیر ویژه‌ای برای این مسابقه فینال که از حساسیت خاصی برخوردار است، اتخاذ نکرده‌

محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره حوادث شب گذشته(دوشنبه ۱۳ خردادماه) مسابقه فینال جام حذفی بین تیم‌های پرسپولیس تهران و داماش گیلان، عنوان کرد: جامعه امروز ما قدری عصیانگر و آزرده خاطر است و همین عصبانیت خود را در عرصه‌‎های سیاست، فرهنگ و امروز در ورزش نشان می‎‌دهد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل همین عصبانیت مسئولان ورزش کشور باید با در نظر داشتن این فاکتور برنامه‌ریزی‌های ورزشی خود را تنظیم و اقدام کنند.

با توجه به سوابق هفته های پایانی لیگ برتر باید تدابیر ویژه‌ای اندیشیده‌ می‌شد

وی با یادآوری حوادث و حواشی روی داده در هفته‌های پایانی لیگ برتر فوتبال، عنوان کرد: با توجه به این سوابق انتظار این بود که برای مسابقه فینال جام حذفی که از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردار است، تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته شود.

سهم هواداران دو تیم باید از سوی فدراسیون فوتبال و عوامل اجرایی لحاظ می‌‎شد

تابش یادآور شد: مسئولان فدراسیون باید سهمیه در نظر گرفته شده برای هواداران هر دو تیم را رعایت می‌کردند ولی در این زمینه فدراسیون فوتبال و مسئولان برگزار کننده مسابقات کوتاهی کردند و این مسابقه در نهایت با ساعت‌ها تأخیر شروع شد.

باید به صورت رسمی از مردم عذرخواهی شود

وی با تأکید بر اینکه باید از تمام هواداران و تماشاگران به دلیل این تأخیر طولانی مدت و بی سابقه در شروع یک مسابقه فوتبال به صورت رسمی عذرخواهی کرد، گفت: در عین حال هیمن که این مسابقه با تأکید وزیر ورزش و جوانان با چند ساعت تأخیر هم  برگزار شد، جای تشکر دارد و این پا فشاری وزیر ورزش برای برگزاری مسابقه نیز به دلیل سوابق و تجارب او در استانداری بود.

تابش یادآور شد: اگر این مسابقه برگزار نمی‌شد بنا به گفته همایون یوسفی  نماینده مردم اهواز در مجلس(اهواز؛ محل برگزاری فینال) کار به اقدامات خشونت آمیز می‌کشید.

با متخلفان به صورت جدی برخورد شود

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فراکسیون نیز پیگیر این موضوع است و گزارش حوادث روی داده در بازی دیروز را از فدراسیون می‌خواهد، گفت: نماینده‌ای از جانب فراکسیون در نشست بررسی حوادث روز گذشته حضور خواهد داشت و قطعا باید با متخلفانی که خلاف قانون عمل کرده‌اند، برخورد جدی شود تا شاهد روی دادن اینگونه حوادث در عرصه ورزش نباشیم./
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: