کد خبر: ۳۹۴۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در پیامی به مناسبت سوم خرداد مصادف با فتح خرمشهر آورده است:در شرایط امروز رسیدن به رونق تولید نیازمند همان روحیه جهادی دوران دفاع مقدس است

 

به گزارش شروع آنلاین به نقل ازروابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ،افروز بهرامی در پیام خود به مناسبت این روز یادآور شد: این روزها فشارهای اقتصادی غیر قانونی و ناجوانمردانه ای از سوی دشمنان کشور را شاهد هستیم که تلاش دارند با این فشارها مردم را نسبت به مسئولان و کشوردلسرد کنند، در حالی که صلابت و بصیرت ملّت و همّت جوانان همواره در طول بیش از چهل سال گذشته نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده است و امروز معنای واقعی برخی از جملات بیش از پیش نمود پیدا می کند.

 

"خرمشهر را خدا آزاد کرد" این کلام امام راحل همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند، دقیق ترین و حکیمانه ترین سخنی است که درباره این موضوع گفته شده است و ایشان نیزدرباره این روز فرموده اند که این یک روز فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب و تاریخ کشورخواهد ماند .

 

اگرچه در دوران دفاع مقدس خسارات انسانی و مادی بر کشور وارد شد ولی منافع بلند مدت وماندگار آن از جمله حفظ و تقویت روحیه انقلاب و حرکت رو به جلو در نسلی جوان و دفاعِ از هویّت ملّی و هویّت دینی و انقلابی امروز درعرصه های مختلف کشور شاهد هستیم.

 

امروزجنگ نظامی مطرح نیست بلکه دشمن با تحریم های شدید خود تلاش دارد تا بر مشکل اقتصادی کشور بیافزاید بنابراین کلید حل این مساله در توسعه تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی است.

 

به نظر می رسد یادآوری خاطره روزهای دفاع مقدس از جمله سوم خرداد که رزمندگان اسلام حماسه بزرگی را در تاریخ کشور خلق کردند برای آنست تا بار دیگر انسان های بی ادعا همانند آن دوران و با روحیه جهادی برای رشد وتوسعه همه جانبه کشوربخصوص توسعه اقتصادی تلاش کنند.

 

صندوق ضمانت صادرات نیز با بهره مندی از همان روحیه با صلابت تر از گذشته تلاش دارد تا با در نظر گرفتن شرایط امروز راهکارهای برون رفت از این فضا را در جهت کمک و حمایت ازفعالان اقتصادی و صادرکنندگان بیش از پیش به انجام برساند .

برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: