آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۳۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: هم‌زمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع) جشن میلاد آن امام همام در فرهنگسرای برکه‌گرد بندرعباس برگزار می‌شود.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی با اعلام این خبر اظهار کرد: امام‌حسن مجتبی(ع) در زمان زندگی تندیس زنده‏ اخلاق بود و با همه‏ مظلومیتش در برابر تباهی جبهه گرفت و به حقیقت اصالت ‏بخشید و مشعل‌دار گمراهان شد.
وی افزود: پیشوای دوم شیعیان، نه تنها از نظر علم، تقوی، زهد و عبادت، مقامی برگزیده و ممتاز داشت، بلکه وجود گرامی آن حضرت آرام‌بخش دل‌های دردمند، پناهگاه مستمندان و تهیدستان و نقطه امید درماندگان بود.

محسنی اضافه کرد: برگزاری ویژه‌برنامه‌های اعیاد در تقویت و ترویج هویت و باورهای دینی و ملی، افزایش نشاط اجتماعی با بهره‌‌گیری از فضای معنوی اعیاد مذهبی امری بدیهی به شمار می‌رود.

این مقام مسئول ابراز کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در جهت ایجاد شورونشاط میان شهروندان با برگزاری سلسله جشن‌های مختلف با رویکرد محله محوری به دنبال این مهم است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا هم‌زمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) جشنی به همین مضمون با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و شهرداری منطقه دو بندرعباس در فرهنگسرای برکه گرد برگزار می‌شود.

محسنی گفت: این جشن همراه با اجرای موسیقی، برنامه‌های طنز و مسابقات است و از عموم شهروندان بندرعباس برای حضور در این جشن دعوت به عمل می‌آید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: