آخرین اخبار
کد خبر: ۳۹۱۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
«آزاد رحیم اف» وزیر ورزش جمهوری آذربایجان با حضور در مجموعه ورزشی آزادی تهران از امکانات این مجموعه بزرگ ورزشی بازدید کرد.
به گزارش شروع آنلاین، آزاد رحیم اف که صبح امروز (دوشنبه) برای دیدار و گفت و گو با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران به تهران سفر کرده است با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از امکانات این مجموعه نیز بازدید کرد.
وی در جریان این بازدید از فدراسیون های فوتبال، کشتی، دوچرخه سواری، قایقرانی و تیروکمان بازدید کرد.
وزیر ورزش و جوانان جمهوری آذربایجان دراین بازدید سئوالاتی در خصوص برنامه های آماده سازی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی و تعداد ورزشکاران اعزامی ایران به بازی های المپیک 2020 توکیو مطرح کرد که رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی پاسخ این سئوالات را دراختیار وزیر ورزش آذربایجان و هیات همراه قرار داد.
یکی از قسمت هایی که مورد توجه او قرار گرفت، دریاچه ورزشگاه آزادی بود، او در جریان این بازدید با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی و سایر مسئولان این ورزشگاه دیدار و گفت گو کرد.
رحیم اف در دیدار از دریاچه آزادی تمرینات تیم ملی قایقرانی را از نزدیک مشاهده کرد و گفت: این دریاچه یکی از بهترین مجموعه های آبی قاره آسیا به حساب می آید.
وی ابراز تمایل کرد تا فدراسیون های قایقرانی دو کشور طی یک تفاهم نامه، همکاری های گسترده ای در رشته های ورزشی مختلف از جمله کانویینگ، روئینگ و بادبانی داشته باشند.
علیرضا سهرابیان نیز با اشاره به امکانات و بستر مناسب ایران در رشته قایقرانی از توانایی فدراسیون برای ایجاد یک تفاهم نامه مشترک بین دو کشور ابراز خرسندی کرد.
همچنین با نظر وزیر ورزش جمهوری آذربایجان، فدراسیون قایقرانی ایران پیشنهادهایی برای ایجاد تفاهم نامه بین قایقرانی دو کشور به آزاد رحیم اف ارائه کرد تا او پس از بررسی با فدراسیون قایقرانی آذربایجان برای ثبت تفاهم نامه بین دو کشور اقدام کند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: