آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۶۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با افتتاح کلینیک چشم پزشکی در مرکز ارائه خدمات سرپایی دیابت بیمارستان بوعلی زاهدان، مجموعه ای از درمان های مورد نیاز این بیماران، در این بیمارستان فراهم شد.


به گزارش روابط عمومی- دکتر عزیزالله جهانتیغ رئیس بیمارستان بوعلی زاهدان با بیان این مطلب گفت: با راه اندازی کلینیک چشم پزشکی در این مرکز، بیماران مبتلا به دیابت می توانند برای معاینه در روزهای دوشنبه و چهارشنبه نوبت بگیرند.
وی ادامه داد: در این مرکز همچنین متخصصین قلب، زنان، بیماری های کلیه، کارشناس پرستاری و تغذیه در نوبت صبح و متخصص روانپزشکی در نوبت بعد از ظهر حضور دارند.
دکتر جهانتیغ با بیان اینکه هزار و 800 بیمار دیابتی در این مرکز پرونده تشکیل داده اند، تاکید کرد: با توجه به تاثیرات منفی که ابتلاء به دیابت بر ارگان های مختلف بدن دارد این بیماران ضمن رعایت دقیق اصول تغذیه ای و مصرف صحیح و به موقع داروها، باید به صورت مستمر تحت نظر متخصصین مربوطه سلامت خود را کنترل کنند.
وی گفت: بیماران مبتلا به دیابت، در صورت پیگیری نکردن وضعیت سلامت خود، ممکن است دچار آسیب های جسمی جبران ناپذیری مانند بیماری های قلبی، چشمی، کلیوی، پای دیابتی شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: