آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان اردبیل از انجام 3500 متر مکعب ریزش برداری در جاده اردبیل- سرچم در پی ریزش کوه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، علی رحمتی در خصوص آخرین وضعیت جاده سرچم بعد از ریزش کوه گفت: با توجه به بارش باران و ریزش کوه در حد فاصل تونل های 10 و 11 نیروهای راهدارای از دقایق اولیه ریزش در محل حضور یافتند.عضو شورای ترافیک استان اردبیل گفت: با استقرار 10 اکیپ راهداری عملیات ریزش برداری به حجم 3500 متر مکعب انجام و در نهایت بعد از 48 ساعت این محور بازگشایی شد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یادآور شد: در یک ماه اخیر سه مورد ریزش کوه در این محور به وقوع پیوسته است که با حضور به موقع راهداران، محور ایمن سازی شده و تردد خودروها برقرار شده است.
عضو شورای اداری استان همچنین از همکاری و مشارکت سایر دستگاه ها در انجام عملیات ریزش برداری و ایمن سازی محور قدردانی کرد.
رحمتی افزود: نیروهای راهداری به صورت مستمر و شبانه روزی در عملیات ریزش برداری محور سرچم حضور داشتند که نمونه ای از خدمت رسانی جهادی آن ها است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: