آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان در جلسه توجیهی برگزاری پانل گردشگری در سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان ضمن ترسیم چشم انداز گردشگری استان و تاکید بر استفاده از فرصت ایجاد شده، از معاونین و مدیران خود درخواست نمود که تمام سعی و تلاش خود را در جذب و شناسایی سرمایه گذاران و فرصت های سرمایه گذاری و استفاده از اساتید دانشگاهها برای ایجاد فضای امید برای سرمایه گذاری به کار بگیرند.


وی ضمن تشریح دستاوردهای احتمالی این همایش تاکید نمود: ایجاد فضای لازم برای سرمایه گذاری مستلزم تسهیل امور و فرایندها، معرفی فرصت ها، ایجاد مشوق ها و همراهی سرمایه گذاران در یک فضای رقابتی برای سرمایه گذاری است.

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان ضمن اشاره به اهداف تعیین شده توسط استاندار محترم استان مبنی بر ورود ده میلیون گردشگر و ایجاد ۵۰۰ اقامتگاه بومگردی یادآور شد: ظرفیت مجتمع های اقامتی استان پاسخگوی این میزان گردشگر را ندارد لذا ضروری است علاوه بر توسعه مجتمع های اقامتی در جهت ایجاد بوم گردی ها در روستاهای هدف گردشگری برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

وی همچنین از موافقت استاندار محترم استان با تشکیل شورای راهبری توسعه گردشگری استان خبر داد و افزود: با تشکیل شورای راهبردی توسعه گردشگری استان تمام موانع ناشی از عدم تعامل دستگاههای اجرایی رفع خواهد شد.

برومند از تدوین سند کوتاه مدت توسعه گردشگری استان خبر داد و افزود: این سند حداکثر تا پایان خرداد ماه تدوین و هر مرحله آن در شورای راهبری توسعه گردشگری مطرح و اجرا خواهد شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: