آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی تأمین اجتماعی:
مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی تأمین اجتماعی تاکید کرد: تمامی مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی بدون نیاز به دفترچه بیمه و منحصراً با ارائه کد ملی خدمات درمانی را ارائه می‌کنند.
 به گزارش شروع آنلاین، بهروز کریمی در این خصوص گفت: این سازمان با کارفرمایان شرکت‌ها، کارگاه‌ها و واحدهای صنفی ۴ استان آسیب دیده از سیل که در فروردین ماه قادر به ارائه لیست و پرداخت حق بیمه پرسنل و کارگران خود نباشند، همراهی می‌کند و تا پایان خرداد ماه همچنان به ارائه خدمات درمانی بیمه‌‌شدگان و افراد خانواده آنان ادامه خواهد داد.

وی افزود: همچنین تمامی بیمه‌‌شدگان توافقی در مناطق سیل‌‌‌زده که خود رأساً حق بیمه پرداخت می‌کنند چنانچه امکان مراجعه به شعب سازمان تأمین اجتماعی یا پرداخت حق بیمه ماه‌های آتی را نداشته باشند، بدون توجه به مهلت مقرر پرداخت همچنان تا پایان خرداد ماه از استحقاق درمان برخوردار بوده و نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: تمامی مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی بدون نیاز به دفترچه بیمه و منحصراً با ارائه کد ملی خدمات درمانی را ارائه می‌کنند. از سوی دیگر بسیاری از مراکز درمانی دولتی و دانشگاهی نیز از طریق شبکه‌های سیستمی با پایگاه‌های اطلاعاتی این سازمان تعامل دارند و به بیمه‌‌شدگان و افراد خانواده آنان خدمات درمانی لازم را ارائه خواهند کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: