آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پزشکیان:
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس به تنهایی نمی توانند خرابی های ناشی از سیل را جبران کرده و سیل عظیم مردم باید به آنان یاری کنند.
به گزارش شروع آنلاین، «مسعود پزشکیان» که ریاست جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، اظهارداشت: سیلی که در این ایام اتفاق افتاد، حال بسیاری از مردم کشور را تلخ کرد و گرفتاری ها و مشکلاتی که برای سیلزدگان ایجاد شد برای هر انسان دردمندی احساس تلخی را ایجاد می کند.
وی افزود: باران رحمت خداوند بسیاری از مناطق بی آب را سیرآب کرد ولی در برخی اماکن خرابی هایی به بار آورد، جان هایی را گرفت و خرابی هایی را ایجاد کرد.
نایب رییس اول مجلس تصریح کرد: دولت ، سپاه ، بسیج و نیروهای در منطقه کارهایی را انجام داده و در حال انجام هستند ولی همان گونه که سیل خرابی کرده تنها سیل مردم است که می تواند این خرابی ها را درست کند.
وی گفت: شنیدم دولت اعلام کرده که مشکل را حل می کند، امکان ندارد دولت به تنهایی این مشکل را حل کند، مجلس نیز به تنهایی نمی تواند این مشکل را حل کند اگر بتوانیم همه مردم را بسیج کنیم می توانیم این مشکل را حل کنیم.
نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: پیشنهاد بنده این است که سیلی از مردم از محلات، دانشگاه ها، مدارس و گروه ها ایجاد شده و دولت آنان را ساماندهی کند، هر کسی مسوولیت پذیرد و 10 خانه را درست کرده و دولت نیز زیرساخت ها را بسازد تا مشکل حل شود و گرنه اگر اینجا بنشینم و بگوییم فلانی این کار را نکرده و دولت هم ادعا کند که کار کرده مشکلی حل نمی شود.
پزشکیان ادامه داد: این تهدیدی که برای مملکت ایجاد شده را باید به فرصت تبدیل کنیم و به مردم یاری رسانیم، امیدواریم امسال سال همدلی و همیاری و مشارکت برای حل مشکلات مردم باشد.
برچسب ها: شروع ، پزشکیان ، دولت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: