کد خبر: ۳۸۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
وزیر کشور:
وزیر کشور با بیان این که تمام کالاهای اساسی ایام عید تامین و بازار به طور کامل اشباع شده است، گفت: هیچ نگرانی در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ایام وجود ندارد.
«عبدالرضا رحمانی فضلی»  پس از پایان آخرین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در سال 97 در محل وزارت کشور و در جمع خبرنگاران افزود: در این جلسه با مرور عملکرد یک ساله ستاد، نقاط ضعف، قوت و آسیب ها به طور کامل شناسایی شد.
رحمانی فضلی اظهار کرد: وضعیت سال 98 و چالش های احتمالی که در حوزه تبلیغات، رسانه و جنگ روانی که با آن مواجه خواهیم شد، ترسیم شد و همکاران نظرات خود را در این خصوص ارائه کردند.
وی خاطر نشان کرد: برای اینکه در سال آینده نظام اطلاع رسانی و تبلیغات دقیق و درستی شکل گیرد، کارگروهی ذیل کارگروه اقتصادی تشکیل شد تا در مورد مراحل مختلف طرح هایی که در حوزه های اقتصادی، عمرانی، سرمایه گذاری و تولید صورت می گیرد، اطلاع رسانی و تبلیغات مناسبی انجام شود.
وزیر کشور تاکید کرد: در مدت فعالیت این ستاد، به خصوص در یک ماه اخیر با توجه با سیاست های تدوین شده، بازار در حالت ثبات و آرامش نگه داشته شد و رسانه ها فعالیت خوبی داشتند. تجربه 6ماهه ستاد نشان داد که اگر در حوزه رسانه و اطلاع رسانی در کنار مسوولان اقتصادی، سرمایه گذاری و تولید هماهنگی و همکاری مناسبی وجود داشته باشد می تواند اطلاع رسانی خوب، تبلیغات مناسب، آگاه سازی، افزایش مشارکت مردم و ایجاد ثبات در روند بازار بوجود آید و این تجربه در سال 98 با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.
برچسب ها: شروع آنلاین ، عید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: