آخرین اخبار
کد خبر: ۳۸۱۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون امور صنایع صمت:
معاون امور صنایع وزارت صنعت،معدن و تجارت (صمت) رفع مشکلات خودروسازان بمنظور ایجاد اشتغال و حفظ تولید را اولویت نخست این وزارتخانه برشمرد و گفت : شرکت ها می توانند با جایگزینی سبد تحویل خودروهایی که موجود است در قبال تعهداتشان به مشتریان پاسخ دهند.

به گزارش شروع آنلاین به نقل از ایرنا، فرشاد مقیمی عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از کارخانجات خودروسازی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم بیان کرد : شهرستان بم یکی از قطب های صنعتی کشور محسوب می شود و واحدهای صنعتی مستقر در این شهرستان با مشکلاتی روبرو هستند که بخشی از این مشکلات قابل حل است.
وی با اشاره به خودروهایی که هم اکنون در کارخانجات خودروسازی شهرستان بم وجود دارد و می تواند در سبد جایگزین دیگر شرکت ها قرار گیرد ، اظهار داشت : باید با سیاستگذاری درست تدابیری اندیشیده شود که چرخ تولید بچرخد .
وی افزود :بخشی دیگر از مشکلات به سیاست ها و برنامه های وزارتخانه مربوط می شود که باید در سال جدید با توجه به شرایط موجود پیش بینی و با هماهنگی سایر نهادها و دستگاه های مرتبط در جهت حفظ وضعیت صنعت کشور اقدام شود.
معاون صنایع تصریح کرد: درخصوص تعدیل نیروهای برخی شرکت های مستقر در بم که متاثر از تحریم ها صورت گرفته است بزودی سیاستهایی اتخاد خواهد شد .
مقیمی با تاکید بر اینکه در آینده نزدیک خودروسازان به تمام تعهداتشان نسبت به مشتریان عمل خواهند کرد اظهار داشت : سعی شده در قوانین و مقررات این وزارتخانه تغییرات خاصی اتخاذ نشود و حتی موارد خاص هم تسهیل گردد.
معاون صنایع وزارتخانه صمت درپایان گفت ‌: در جهت حل مشکلات قطعه سازان بدلیل ارتباط بین قطعه ساز و خودروساز و رشد تولید باید با سیاست گذاری صحیح مشکلات را مرتفع کرد.
برچسب ها: شروع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: