آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مجمع نمایندگان استان، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران دستگاه های عضو این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمد حسین ریاحی در این نشست ضمن معرفی دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: هدف از تشکیل شورای هماهنگی در استان ها، تعامل و همفکری بین مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده که این امر هم افزایی فکری و توان خدمت بیشتر به مردم را بدنبال داشته است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ادامه به ارائه گزارشی از برنامه ها، اقدامات و اعتبارات مربوط به این اداره کل پرداخت.

سپس استاندار یزد ادامه داد: یکی از حساس‌ترین ادارات استان، دستگاه‌های مرتبط با وزارت‌ تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی هستند.

محمد علی طالبی با اشاره به مشکلاتی که در ارتباط با اعتبارات خدمات درمانی تامین اجتماعی مطرح شد، ‌بیان کرد: بخش زیادی از مسائل اعتباری مرتبط با تامین اجتماعی به وسیله تهاتر رفع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ادارات استان باید برای رفع مشکلات برنامه ریزی داشته باشند، ‌افزود: هر یک از این دستگاه‌ها باید با مدیریت مناسب بویژه در ماه‌های پایانی سال اقداماتی انجام دهند که برخی نارضایتی‌ها و مشکلات کاهش یابد.

طالبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجودی که یزد استا‌نی صنعتی بوده و جذابیت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری در آن وجود دارد، کمترین آثار از حضور صندوق‌های مختلف کشوری در استان یزد را مشاهده می‌کنیم.

استاندار یزد عنوان کرد: باید پیگیری های لازم در خصوص حضور این صندوق‌ها در استان یزد و انجام سرمایه‌گذاری‌های پایدار صورت گیرد و طرح های اقتصادی خاص در حمایت از اقشار آسیب پذیر در این حوزه داشته باشیم.

بالاترین مقام اجرائی استان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت‌هایی که در حوز‌ه تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، باید مسائل و مشکلات موجود در این زمینه به وزیر محترم تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی منتقل شود تا حمایت بیشتری از سوی وزارت خانه از مدیران این دستگاه‌ها ‌در استان انجام شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: