آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران:
ساری-رییسی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران در آیین اختتامیه مسابقه فوتسال کارکنان این اداره کل عنوان نمود: ورزش عاملی مؤثر در ارتقاء بهره وری نیروی انسانی است.

مهندس احمد آفرین محمدزاده ضمن اشاره به این مطلب عنوان نمود: اهمیت ورزش و سلامت جسم و جان و تأثیر مثبت آن بر عملکرد کارکنان بر کسی پوشیده نیست. وی یادآور شد: ورزش از نیازهای اساسی جسم و روح است و مدیران باید با جدی گرفتن این موضوع انگیزه لازم برای توسعه ورزش به همراه داشتن روحیه‌ای فعال در میان کارمندان ایجاد کنند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران در ادامه مسئله فراگیر شدن امر ورزش را در بین کارکنان امری ضروری برشمرد و افزود: باید ورزش و شادابی سر لوحه کار هریک از کارکنان بوده تا با انگیزه و روحیه‌ای بالا به انجام وظایف سازمانی خود بپردازند.

 

آفرین محمدزاده اظهار داشت: برگزاری مسابقات ورزش علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی، می‌تواند برای کارمندانی که ساعت‌ها پشت میزهای خود و در حالتی ثابت می‌نشینند تأثیر مثبتی بگذارد و با روحیه و توانی مضاعف در راستای وظایف سازمانی خود تلاش نمایند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران خاطر نشان ساخت: کمیته ورزشی این اداره کل با هدف عمومیت بخشیدن دامنه ورزش در بین کارکنان و ایجاد نشاط و شادابی در آنان اقدام به برپایی مسابقات مختلف ورزشی در رشته‌های فوتسال، والیبال، شنا، تنیس روی میز در بخش مردان و آمادگی جسمانی و شنا ویژه بانوان می‌نماید.

 

گفتنی است مسابقه فوتسال بین کارکنان در قالب 12 تیم به صورت دوره‌ای برگزار، که در پایان تیم‌های شهدای اداره کل، مجموعه زنده یاد رحیمی و معاونت فنی و نظارت به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: