آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب زنجان عنوان کرد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به عملکرد این شرکت در طول چهل سال عمر با برکت انقلاب اسلامی گفت: میزان انشعابات آب در شهر قیدار از 300 فقره در سال 56 به بیش از 12 هزار فقره افزایش یافته است که این میزان رشد بیش از 40 برابری را نشان می‌دهد.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: شبکه توزیع آب شهر قیدار از 2 کیلومتر در سال 56 هم اکنون به بیش از 80 کیلومتر افزایش یافته و طول خطوط انتقال در این شهر نیز از 2 کیلومتر در چهل سال قبل به 30 کیلومتر رسیده است.

 

جزء قاسمی گفت: در حال حاضر 6 حلقه چاه، 4 مخزن و 3 دستگاه پمپاژ کار آبرسانی به شهر قیدار مرکز شهرستان خدابنده با بیش از 34 هزار نفر جمعیت را انجام می‌دهند.

 

وی افزود: به برکت انقلاب شکوهمند مردم ایران هم اکنون تعداد شهرهای برخوردار از آب آشامیدنی سالم و تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب از یک شهر در زمان پیش از انقلاب به 7 شهر در شهرستان خدابنده رسیده که 100 درصد جمعیت شهری در این شهرستان را شامل می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان شهرهای قیدار، کرسف، زررین رود، گرماب، سجاس، نوربهار و سهرورد را شهرهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب در شهرستان خدابنده معرفی کرده و گفت: این شهرها با جمعیتی بالغ بر 65 هزار نفر شامل بیش از 18 هزار خانوار از خدمات شرکت آبفا استفاده می‌کنند.

 

گفتنی است شهرستان خدابنده در فاصله 80 کیلومتری از شهر زنجان قرار داشته و بزرگترین شهرستان شمالغرب کشور محسوب می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: