آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار تفت:
"محمد محامدی": پرستاران با بهره‌گیری از آموزه‌های ارزندهٔ بانوی صبر و ایثار دشت کربلا، با وجود مشقت‌های فراوان به فعالیت بی‌چشم‌داشت خود ادامه می‌دهند و در حقیقت سمبل و نماد صبوری و مهربانی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمد محامدی" فرماندار،"وحید فتوحی" شهردارتفت، "سید محمود واعظ پور" سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و تعدادی از اعضای شورای شهر تفت در سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) که به روز پرستار نامگذاری شده است با حضور در بیمارستان شهید بهشتی (ره) و مرکز جامع روانپزشکی تفت از خدمات و تلاشهای پرستاران قدردانی کردند.

"محمد محامدی" در این بازدید اظهار داشت: نام گذاری میلاد حضرت زینب کبری (س) در تقویم ایران اسلامی به نام زحمتکشان و تلاشگرانی مزین گشته است که این بزرگ بانوی بزرگ اسلام را سرمشق و سرلوحه کار و فعالیت خود قرار داده‌اند و با تلاشی هنرمندانه و مقدس مراقبت و حمایت از بیماران را در دستور کار خود قرار داده‌اند و با بهره‌گیری از آموزه‌های ارزندهٔ بانوی صبر و ایثار دشت کربلا، با وجود مشقت‌های فراوان به فعالیت بی‌چشم‌داشت خود ادامه می‌دهند و در حقیقت سمبل و نماد صبوری و مهربانی هستند.

فرماندار شهرستان تفت خاطر نشان کرد: رسالت پرستاران در پرستاری از بیماران و ارائه خدمات درمانی به بیماران از ارزنده‌ترین کارهایی است که یک انسان می‌تواند انجام دهد.

یادآور می‌شود فرماندار تفت در روز پرستار با حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان شهید بهشتی (ره) و مرکز جامع روانپزشکی تفت از خدمات و تلاش‌های شبانه روزی پرستاران این مراکز درمانی تجلیل کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: