آخرین اخبار
کد خبر: ۳۶۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فتحی:
سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال کمک بزرگی به ما در نیم فصل دوم خواهد کرد.
 سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال کمک بزرگی به ما در نیم فصل دوم خواهد کرد.
امیر حسین فتحی در خصوص اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال گفت: مدت زیادی است که قصد داریم کادر فنی خود را تقویت کنیم و این کار را به نیم فصل موکول کرده بودیم. 
وی در رابطه با مدت زمان قرارداد مجیدی یادآور شد: فرهاد مجیدی پیشکسوت و عضوی از تاریخ استقلال است و خیلی راحت با وی قرارداد امضا کردیم. 
سرپرست باشگاه استقلال گفت: شاید باورتان نشود تنها صحبتی که با مجیدی نکردیم در خصوص مسایل مالی بود. قرارداد او با استقلال یک فصل و نیم است اما امیدوارم سال های سال شاهد حضور او در کادر فنی تیم باشیم. 
وی در رابطه با اضافه شدن یک دستیار آلمانی به کادر فنی استقلال اظهار داشت: مارتین از کشور آلمان به کادر فنی ما اضافه خواهد شد. او یکی از مربیان با دانش و جوان فدراسیون فوتبال آلمان است و قرار است در کارهای پایه نیز به استقلال کمک کند. 
فتحی در خصوص جذب بازیکن تصریح کرد: خبرهای خوشی در راه است و در همین راستا به دنبال جذب یک مهاجم توانمند هستیم که البته هنوز به نتایج نهایی نرسیدیم. 
وی با اشاره به خط خوردن نام سید حسین حسینی از لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت های آسیا گفت: این دروازه بان باید در جام جهانی و جام ملت ها در فهرست تیم ملی قرار داشت که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. 
سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه به نظر می رسد حسینی قصد دارد از این تیم جدا شود، اظهار داشت: این مساله کذب است زیرا او با استقلال قرارداد دارد و جایی نخواهد رفت. 
سرپرست باشگاه استقلال تهران در خصوص اینکه گفته می شود شرط حسینی برای تمدید قرارداد با استقلال جدایی سید مهدی رحمتی در پایان فصل است گفت: این مساله به هیچ عنوان صحت ندارد./ایرنا
برچسب ها: شروع ، فتحی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: