کد خبر: ۳۳۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و با هدف سنجش سطح آمادگی مراکز و دستگاه های عملیاتی و حساس استان مانور پدافند غیرعامل توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برگزار شد.
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و با هدف سنجش سطح آمادگی مراکز و دستگاه های عملیاتی و حساس استان مانور پدافند غیرعامل  توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برگزار شد.
رضا غضنفری، مدیر عامل این شرکت  گفت با توجه به لزوم ارتقاء سطح آمادگی مراکز، تاسیسات و دستگاه های عملیاتی و حساس استان  در زمان بروز حادثه و بحران، این شرکت در یک عملیات هماهنگ، مانور پدافند غیر عامل را با قطع برق این مراکز و دستگاه ها و استفاده از مولد های اضطراری برگزار نمود.
رضا غضنفری، مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان بیان کرد: در مانوری که از مرکز کنترل دیسپاچینگ حوزه ستادی شرکت توزیع برق خوزستان مدیریت می شد با قطع جریان برق به مدت 30 دقیقه میزان آمادگی و سرعت عمل مراکز و دستگاه های عملیاتی و حساس در استفاده از مولد های اضطراری مورد سنجش قرارگرفت.
وی افزود انجام این مانور را موفق خواند و اظهار داشت عملیات یاد شده بدون وجود هیچ گونه مشکل و یا وقفه در عملکرد مراکز و شرکت ها و سازمان های مربوطه با تامین برق به وسیله مولد های اضطراری به پایان رسید.
گفتنی است مانور پدافند غیر عامل با نظارت مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استانداری خوزستان و شرکت توانیر در سطح استان خوزستان صورت گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: