کد خبر: ۳۳۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر امور آبفای شهرستان قدس با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش جمعیت طی سال های اخیر و مهاجر پذیر بودن شهرستان قدس در استان تهران شبکه آبرسانی در برخی نقاط دیگر پاسخگوی نیاز متقاضیان و مشترکین نیست.
مدیر امور آبفای شهرستان قدس با اعلام این  خبر گفت: با توجه به افزایش جمعیت طی سال های اخیر و مهاجر پذیر بودن شهرستان قدس در استان تهران شبکه آبرسانی در برخی نقاط دیگر پاسخگوی نیاز متقاضیان و مشترکین نیست.
او افزود: به همین دلیل طبق برنامه ریزی ها و پیش بینی سالانه اصلاح شبکه های آب فرسوده و تغییر قطر آنها به طور مدون در دستور کار این امور قرار دارد.
بهزاد رضوانی تصریح کرد: شبکه توزیع آب خیابان فاطمی واقع هجرت چهارم به دلیل فرسودگی و عدم تناسب قطر لوله با تعداد مشترکین به طول ۲۰۰ متر با لوله هایی به قطر ۶۳ میلیمتری از جنس پلی اتیلن اصلاح شد.
مدیر امور آبفای شهرستان قدس اظهار داشت: همزان با اصلاح شبکه این محدوده ۲۵ رشته انشعاب آب بازسازی شده است.
رضوانی هدر رفت آب، افت فشار شبکه، اتفاقات و شکستگی های پی در پی لوله را از جمله وجود شبکه فرسوده آبرسانی برشمرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده افرادی که با آسیب زدن به شبکه آبرسانی به استفاده غیرمجاز از آب مبادرت می ورزند مراتب را سریعاً از طریق شماره تماس ۱۲۲ به اطلاع شرکت آب و فاضلاب برسانند.
اصلاح شبکه های ابرسانی خیابانهای شهرستان قدس در دست اقدام قرار گرفت :تیتر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: