کد خبر: ۳۲۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شهرکرد – صادق کریمی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان طی دیداری در خصوص افزایش تعاملات این دو دستگاه گفت وگو کردند.
شهرکرد – صادق کریمی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان طی دیداری در خصوص افزایش تعاملات این دو دستگاه گفت وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس رئیسی و حجت‌الاسلام و المسلمین حسن امیری طی دیداری در راستای افزایش تعاملات و همچنین به منظور تسریع و تهسیل اجرایی شدن تفاهم نامه بین این دو دستگاه مبنی بر صدور سند مالکیت اماکن مذهبی و موقوفه تولیت اداره کل اوقاف و امورخیریه این دو دستگاه به گفت وگو پرداختند.
مهندس رئیسی در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی و تبریک انتصاب شایسته حجت‌الاسلام و المسلمین حسن امیری به عنوان مدیرکل اوقاف استان اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منتسب به نام حضرت امام (ره) است و چندسالی است که افتخار فعالیت در این حوزه را دارم و همه تلاش بنده و همکاران است که بتوانیم در تمامی حوزه‌ها به مردم خدمت کنیم چرا که سیستم اداری ما یک سیستم منعطف است و با داشتن نیروهای مجرب در کارهای اجرایی آمادگی داریم همکاری لازم را با تمامی دستگاه‌ها داشته باشیم.
وی با اشاره به ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد افزود: در راستای اجرای طرح مسکن مهر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بیش از 8 هزار واحد مسکن مهر را احداث و به متقاضیان تحویل شد همچنین واحدهای مسکونی بسیاری را در شهرهای زیر 25 هزار جمعیت و روستاها احداث کرده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در راستای رفاه حال مردم و ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد این نهاد تسهیلات کم بهره 2 تا 4 درصد را در روستا و شهرهای زیر 25 هزار نفر در اختیار این اقشار قرار می‌دهد و این فرصت خوبی است که افراد می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
رئیسی با اشاره به اجرای پروژه‌های مشارکتی خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آمادگی کامل دارد تا با تمامی ادارات استان پروژه‌های مشارکتی را شروع کند هر چند تاکنون پروژه‌هایی مانند تکمیل منظریه و احداث خانه جوان را آغاز کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن امیری نیز در ادامه این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تعاملات این نهاد انقلابی با اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه نیز آمادگی دارد تا پروژه‌های عمرانی خود را به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار کند.
وی با اشاره به توسعه اماکن مذهبی استان گفت: در راستای توسعه بقاع متبرکه و مساجداستان باید یک مدیریت یکپارچه وجود داشته باشد و سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه اوقاف گسترش یابد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: