کد خبر: ۲۲۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مرکز توسعه فناوري‌هاي مالي بانک انصار (Ansar Bank FinTech Center) که با هدف حمايت بانک از فين‌تک‌ها و همکاري و مشارکت در توسعه آنها تشکيل شده، درنظردارد که کارگاه‌هاي آموزشي تخصصي را در رويداد فين‌استارز برگزار کند.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از اداره کل روابط‌عمومي‌وتبليغات، اين کارگاه‌ها تحت عناوين "رقباي ما کدامند؟ تحليل رقباي فين‌تک در بازار با رويکرد ديزاين" توسط مهندس فاطمه صديقيان وحسام صادقي در تاريخ دوشنبه 27 فروردين از ساعت 15 الي 16:30 و کارگاه "جريان‌هاي مالي در استارت آپ‌هاي فين تک (بررسي مدل درآمد وهزينه در انواع استارت آپ‌هاي فين تک) توسط مهندس مصطفي ثابتي و مهندس زکيه ايزدي در تاريخ 29 فروردين از ساعت 10:30 الي 11:45 در سالن 1-44 (خليج فارس) واقع در نمايشگاه بورس، بانک وبيمه سال جاري برگزارمي‌شود.
براساس اين گزارش، علاقمندان براي ثبت نام و استفاده از اين کارگاه‌ها مي‌توانند به سايت مرکز مالي ايران به آدرس http://www.ifc.ir مراجعه کنند.شايان ذکر است که مرکز توسعه فناوري‌هاي مالي بانک انصار انواع سرويس‌ها و خدمات مورد نياز براي رشد و توسعه فين تک‌ها را در اختيار آن‌ها مي‌گذارد و خدماتي شامل تامين مالي استارتاپ‌هاي حوزه فين‌تک، رفع نيازمندي‌هاي آنان نظير دسترسي به بازار - ارتباط با اکوسيستم - تسهيل رگولاتوري،اختصاص فضاي کار اشتراکي به صورت رايگان، امکان دسترسي به سرويس‌هاي بانکي، خدمات مشاوره و منتورينگ، برگزاري دوره‌هاي تخصصي فين تک و ... را برايشان فراهم مي‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: