کد خبر: ۲۲۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بانک صادرات ايران در استان خراسان جنوبي در راستاي انجام مسئوليت‌هاي اجتماعي، حمايت از بخش‌هاي توليدي و ايجاد اشتغال طي سال ٩٦ با تامين اعتبار براي کمک به ٥٥١ طرح، بيش از ٥٠٣ ميليارد ريال تسهيلات پرداخت کرد.
به گزارش شروع آنلاین به نقل از روابط عمومي‌بانک صادرات ايران، اين بانک طي سال ٩٦ در استان خراسان جنوبي به جهت حمايت از رونق توليد، حفظ مشاغل پايدار در بنگاه‌هاي کوچک و متوسط و همچنين ايجاد زمينه براي خود اشتغالي در بين خانوارهاي معرفي شده از سوي نهادهاي حمايتي، ٥٠٣ ميليارد و ٤٣٨ ميليون ريال تسهيلات به تامين مالي ٥٥١ طرح تخصيص داد که از اين ميان ٤٤٦ ميليارد ريال در حمايت از ٧٧ پروژه در قالب بنگاه‌هاي کوچک و متوسط و بالغ بر ٥٧ ميليارد ريال براي اعطاي ٤٧٤ فقره وام مشاغل خانگي پرداخت شده است.
بنا براين گزارش، بانک صادرات ايران در اين استان طي ١٢ ماه منتهي به پايان اسفند ٩٦ در استان خراسان جنوبي در ساير بخش‌هاي اقتصاد مقاومتي از جمله تامين وام مسکن اقشار ويژه (خانواده‌هاي محترم شهدا، جانبازان و ايثارگران) تعداد ١٠٢ فقره تسهيلات به ارزش بيش از ٦٢ ميليارد ريال اعطا کرد. در اين استان همچنين بالغ بر ١٤٦ ميليارد ريال وام ازدواج و تهيه جهيزيه در اختيار ١٤١٨ نفر از واجدين شرايط قرار گرفته است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: