کد خبر: ۲۲۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در دومين گام از حضور و بازديد هنرمندان نام آشنا از مدارس «اميد آينده» که با حمايت بانک آينده احداث و راه اندازي شده است؛
به گزارش شروع آنلاین، مارال فرجاد هنرمند تئاتر، سينما و تلويزيون، در مدرسه «اميد آينده» روستاي خونسرخ استان هرمزگان، حضور يافت و ضمن ديدار با دانش آموزان، معلمان و مربيان مدرسه، با آن ها، به گفت و گو نشست. وي هدف از اين سفر را حضور در فضاي دوستي و مهرباني در ميان کودکان و دانش آموزان روستاي خونسرخي عنوان کرد. قبلاٌ نيز «ليلي رشيدي» ديگر هنرمند کشورمان در مدرسه «اميد آينده» زاهدان، حاضر شده و با دانش-آموزان و معلمان آن مجموعه‌اموزشي، ديدار کرده بود.
بانک آينده به عنوان يک بنگاه اقتصادي خصوصي و در عمل به مسئوليت اجتماعي و نگاه روشن براي پرورش نسل آينده کشورمان، اقدام به تأسيس مدارس مقاطع ابتدايي دور اول و دوم در مناطق کم تر برخوردار از امکانات آموزشي کرده است. احداث مدارس هشت گانه بانک آينده در نقاط کم بهره از اين امکانات در سطح کشور، گامي‌براي بر طرف ساختن نيازهاي جامعه ايراني است. گفتني است؛ بانک آينده در سال گذشته، 8 مدرسه در مناطق کم تر برخوردار کشور ساخته و در حال حاضر 3000 دانش آموز در اين مدارس تحصيل مي کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: