کد خبر: ۲۲۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرکل خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی کلیه نیروهای شهرداری تهران در مناطق 22 گانه و نواحی 123 گانه خبر داد و افزود: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی برای بارش‌های امشب که بیشتر در مناطق جنوب تهران خواهد بود کلیه عوامل شهرداری تهران در آمادگی کامل هستند.
به گزارش شروع آنلاین، اصغر عطایی گفت: ما در دو فصل شاهد بارش هستیم. یکی فصل زمستان است و دیگری بهار که شاهد بارش‌های بهاری به شکل رگباری و در زمان کوتاهی بین 10 تا 15 دقیقه با شدت بسیار زیاد هستیم که بعضا این بارش‌ها ایجاد مشکل در سطح شهر می‌کند.

وی افزود: با توجه به بارش‌های بهاری، شهرداری از ماه‌های قبل تمهیدات لازم از جمله لایروبی مسیل‌ها و انهار را انجام می‌دهد تا در صورت بروز رگبار شدید شهر دچار آب گرفتگی و مشکل نشود.

مدیرکل خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: بارش‌های امروز مستمر و آرام بود لذا در چنین شرایطی هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. بر همین اساس ظرف دیروز و امروز هیچ گزارشی از آب گرفتگی نداشته‌ایم حتی آبگرفتگی‌های جزئی نیز در سطح شهر گزارش نشده است.

به گفته وی، بی تردید بارش‌های آرام و مستمر مشکلی را ایجاد نمی‌کند اما با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی برای شدت گرفتن بارش‌ها ظرف امشب همه نیروهای شهرداری تهران در مناطق 22 گانه و نواحی 123 گانه در آمادگی کامل هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: