کد خبر: ۲۱۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
همايون شجريان،
خبري که حکايت از وخامت وضعيت جسماني محمدرضا شجريان دارد، نادرست خوانده شد اما با اين حال شايعات در اين زمينه ادامه دارد.
پس از اينکه به تازگي خبري منتشر شد و حکايت از تشديد بيماري محمدرضا شجريان ـ استاد آواز ايراني ـ داشت روابط عمومي‌شرکت دل‌آواز اين موضوع را تکذيب کرد.
به گزارش ايسنا،با اين حال همچنان برخي خبر از وخامت وضعيت جسماني محمدرضا شجريان مي‌دهند و گفته مي‌شود او به کما رفته است.
پيش از اين بارها خبرهايي مبني بر تشديد بيماري اين خواننده آواز ايراني منتشر مي‌شد و دوستداران او را نگران مي‌کرد اما بعد تکذيب مي‌شد.
همايون شجريان در گفت‌وگويي که دي‌ ماه با «يورونيوز» داشت، درباره حال جسماني پدرش گفته بود: «بيماري پدرم (محمدرضا شجريان) به سمت بهبود نرفته‌اما وضعيت بدتر هم نشده است.».
او اظهار کرده بود: «سال گذشته و به دليل بيماري که پدر دچارش بودند، مجبور شدند که پرتودرماني را در ناحيه سر داشته باشند که اين باعث مي‌شود بافت‌هاي سالم هم آسيب ببيند. پرتو درماني ضمن اين که مريضي را کنترل مي‌کند موجب يکسري اشکالات مي‌شود. الان نسبت به آن روزهاي اول وضعيت ايشان خيلي بهتر شده است.»
همايون شجريان در ادامه با اشاره به اين که پس از ثابت شدن شرايط جسمي‌پدرش در مقطعي قرار گرفتند که دو راه بيشتر پيش روي نداشتند، در توضيح شرايط گفته بود: «يا اين که ايشان بايد با فيزيوتراپي به سمت بهتر شدن شرايط جسمي‌مي‌رفتند يا اين که مريضي پيشرفت کند و ايشان را به سمت بدتر شدن پيش ببرد. متاسفانه به سمت بهبود نرفته‌ايم اما در عين حال خوشبختانه الان ۸ ـ ۷ ماه است وضعيت بدتر نشده و ما هنوز سر آن دوراهي مانده‌ايم. يعني وضعيت ايشان نه بدتر شده است و نه بهتر.»
برچسب ها: جسمانی ، پدرم ، شجریان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: