کد خبر: ۲۱۱۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
حريفان تيم ملي فوتبال کشورمان در راه آماده‌سازي براي حضور در جام جهاني ۲۰۱۸ مشخص شده‌اند.
به نقل از تسنيم، تيم ملي فوتبال کشورمان که خود را آماده حضور در جام جهاني 2018 روسيه خواهد کرد، از اواخر اسفندماه سال 96 اردوهاي رسمي‌خود را آغاز مي‌کند و بازي‌هاي دوستانه‌اي نيز در نظر گرفته شده است.
برنامه اردوها و بازي‌هاي دوستانه تيم ملي هماهنگ شده و ازهمين‌رو تيم ملي اولين ديدار دوستانه خود را مقابل ليبي در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد که اين بازي در تاريخ 23 اسفندماه برگزار مي‌شود. اين بازي قرار بود پشت درهاي بسته برگزار شود که طبق تصميم فدراسيون فوتبال با حضور هواداران برگزار خواهد شد.
بازي‌هاي دوستانه تيم ملي در ادامه در تعطيلات نوروزي برگزار مي‌شود. ديدار دوستانه ايران و الجزاير در تاريخ 7 فروردين‌ماه 97 در اتريش برگزار مي‌شود و يکي از سه تيم تونس، سنگال و بوسني هم در تاريخ دوم فروردين‌ماه به مصاف شاگردان کي‌روش خواهند رفت.
تيم ملي 18 ارديبهشت‌ماه 97 مرحله بعدي اردوي خود را آغاز و در اين اردو ديداري با ازبکستان برگزار خواهد کرد. ملي‌پوشان در تاريخ 21 ارديبهشت‌ماه نيز با يکي از تيم‌هاي سوريه، لبنان يا اردن مصاف خواهند داد. 30 ارديبهشت‌ماه ديدار ايران و ترکيه در خاک ترکيه قطعي شده و 7 خردادماه تيم ملي ديدار خداحافظي خود را در تهران انجام خواهد داد که اين مسابقه با يکي از تيم‌هاي بزرگ و مطرح خواهد بود.
تيم ملي فوتبال ايران 12 خردادماه ديدار دوستانه ديگري را در يونان يا اتريش برگزار خواهد کرد که لهستان يا آلباني جزو گزينه‌هاي مدنظر کارلوس کي‌روش هستند. آخرين ديدار دوستانه تيم ملي پيش از شروع ديدارهاي جام جهاني 18 خردادماه در مسکو برگزار مي‌شود و يکي از تيم‌هاي صعودکننده به جام جهاني 2018 حريف شاگردان کي‌روش خواهد بود.
مهدي تاج، رئيس فدراسيون فوتبال برگزاري اين ديدارها را تأييد کرده و قرارداد ديدارهايي که به‌صورت قطعي اعلام شده، به امضا رسيده است.
تيم ملي فوتبال کشورمان در اولين ديدار خود در رقابت‌هاي جام جهاني 2018 روسيه، 25 خردادماه در سن‌پترزبورگ به مصاف مراکش خواهد رفت و پيش از برگزاري اين ديدار نيز کمپ آماده‌سازي خود را در مسکو و در کمپ لوکوموتيو برپا خواهد کرد. شاگردان کي‌روش 30 خرداد برابر اسپانيا و 4 تير 94 مقابل پرتغال قرار مي‌گيرند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: