کد خبر: ۲۱۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
هفته بيستم ليگ برتر فوتبال:
تيم فوتبال استقلال در هفته بيستم ليگ برتر فوتبال با تساوي بدون گل مقابل پديده متوقف شد.
به نقل از ايسنا، دو تيم فوتبال پديده و استقلال در هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن مقابل هم قرار گرفتند که اين ديدار در پايان با تساوي بدون گل به پايان رسيد تا استقلالي‌ها باز هم از پيروزي مقابل شاگردان مهاجري در اين فصل عاجز بمانند.
دقيقه ۶: پاس در عمق و قطري بازيکنان استقلال به وريا غفوري رسيد و اين بازيکن با پاسي در عرض جابر انصاري را که پشت به دروازه بود، صاحب توپ کرد که مهاجم آبي‌پوشان با يک دور زيبا ضربه را به سمت دروازه پديده راهي کرد که توپ با واکنش زيباي جلالي راد برگشت داده شد.
دقيقه ۲۱: اشتباه مدافعان استقلال، توپ را در فاصله ۲۵ متري دروازه در اختيار ميلاد کمنداني قرارداد که شوت سرکش اين بازيکن با فاصله‌اي کم از بالاي دروازه رحمتي به بيرون رفت.
دقيقه ۳۲: نفوذ اميد ابراهيمي‌به زمين پديده با يک‌و دو با فرشيد اسماعيلي همراه شد که توپ در محوطه جريمه به صورت اتفاقي به اميد ابراهيمي‌رسيد که ضربه ناگهاني اين بازيکن با پشت پا را جلالي راد برگشت داد تا مانع از گلزني آبي‌ها شود.
دقيقه ۳۴: سانتر فرشيد باقري به چشمي‌رسيد که ضربه اين بازيکن را مدافعان پديده برگشت دادند اما اشتباه قاضي در دفع توپ باعث شد مجيد حسيني در موقعيت سرزني قرار بگيرد که ضربه سر مدافع استقلال را عبدالله حسيني از روي خط دروازه برگشت داد.
دقيقه ۴۵: محمدرضا خلعتبري جاي ميلاد کمنداني را در ترکيب پديده گرفت.
دقيقه ۲۳: جحسين فاضلي به عنوان دومين بازيکن تعويضي پديده به جاي محمد مهدي‌خاني وارد زمين شد.
دقيقه ۵۵: حرکت و سانتر وريا غفوري به روي دروازه، چپاروف را در موقعيت خوبي براي سرزني قرار داد که ضربه سر چکشي چپلروف از کنار دروازه به شکلي خطرناک به بيرون رفت.
دقيقه ۵۷: بازيکنان استقلال معين عباسيان را در پشت محوطه جريمه متوقف مي‌کنند و ضربه ايستگاهي به سود پديده اعلام مي‌يشود که ضربه خلعتبري با برخورد به مدافع استقلال راهي کرنر مي‌شود.
دقيقه ۶۰: پاس بلند مرادمند به خلعتبري رسيد که اين بازيکن قاضي را در محوطه جريمه صاحب توپ کرد که مهاجم پديده با عبور از مدافع استقلال، ضربه ارامي‌را روانه دروازه کرد که توپ به راحتي در اختيار رحمتي قرار گرفت.
دقيقه ۶۴: حرکت معين عباسيان از سمت راست و سانتر زيباي بازيکن از از محمد قاضي رد شد اما توپ در مقابل دروازه خالي به خلعتبري رسيد که ضربه بي‌دقت شماره ۱۰ پديده از کنار دروازه به بيرون رفت.
دقيقه ۷۰: بهنام برزاي جايگزين فرشيد اسماعيلي در تيم استقلال شد.
دقيقه ۷۶: علي قرباني به جاي جابر انصاري وارد ميدان شد.
دقيقه ۷۸: حرکت زيباي اميد ابراهيم و عبور از خلعتبري، توپ را در محوطه جريمه به بهنام برزاي رساند که سانتر اين بازيکن پس از برخورد به پا مدافع پديده به سمت دروازه کمانه کرد که توپ پس از واکنش جلالي راد به تيرک‌هاي افقي و عمودي دروازه پديده برخورد کرد اما به درون دروازه راهي پيدا نکرد.
دقيقه ۸۰: حرکت ترکيبي بازيکنان پديده توپ را در پشت محوطه جريمه به امين قاسمي‌نژاد رساند که شوت زميني اين بازيکن به راحتي در دستان رحمتي قرار گرفت.
دقيقه ۸۱: قاسمي‌نژاد جاي خود را به سالار افراسيابي داد.
دقيقه ۸۶: حرکت نورافکن در محوطه جريمه با سر توپ اين بازيکن همراه شد اما برخورد دست بازيکن پديده با مچ پاي نورافکن باعث شد‌هافبک استقلالي‌ها تعادل خود را از دست دهد تا اشکان خورشيدي اعلام ضربه پنالتي کند. اميد ابراهيمي‌پشت توپ قرار گرفت واما واکنش فوق‌العاده جلالي راد مانع از گل شدن پنالتي ابراهيمي‌شد.
استقلال با اين تساوي ۲۹ امتيازي شد و در جايگاه ششم قرار گرفت. پديده نيز با ۲۳ امتياز در رتبه دهم باقي ماند.
ترکيب پديده: سعيد جلالي، رضا ناصحي، عبدالله حسيني، حسين مرادمند، اکبر صادقي،سعيد صادقي امين قاسمي‌نژاد، ميلاد کمنداني، محمد مهديخاني، محمد قاضي و معين عباسيان
ترکيب استقلال: مهدي رحمتي، مجيد حسيني، روزبه چشمي، وريا غفوري، ميلاد زکي‌پور، اميد ابراهيمي، فرشيد باقري، اميد نورافکن، فرشيد اسماعيلي، سرور چپارف و جابر انصاري

*نفت تهران سياه جامگان را گل‌باران کرد
نفت تهران با چهارگل ميهمانش سياه‌جامگان را شکست داد.
به نقل از ايسنا، در يکي از بازي‌ها هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ايران تيم نفت تهران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختي شهر تهران ميزبان سياه‌جامگان بود که در پايان نفتي‌ها با نتيجه چهار بر يک توانستند ميهمانشان را شکست دهند.
شاگردان رضا عنايتي در همان دقايق آغازين بازي توسط پيام ملکيان (۲) به گل رسيدند اما نفتي‌ها تسليم نشدند و با فشار آوردن به دروازه سياه‌جامگان توانستند در دقايق ۳۲ و ۳۹ توسط رضا حبيب‌زادگان و سيد امين منوچهري به گل برسند و با پيروزي به رختکن بروند.
در حالي که تنها چهار دقيقه از نيمه دوم گذشته بود محسن بنگر توانست دروازه شاگردان عنايتي را بازکند. اما اين پايان ماجرا نبود و در دقيه ۵۶ اميرحسين فشنگچي توانست گل چهارم را وارد دروازه سياه‌جامگان کند.
با اين نتيجه شاگردان افاضلي ۲۰ امتيازي شدند و با يک پله صعود به رده سيزدهم جدول رسيدند. سياه‌جامگان هم با همان ۱۳ امتياز در قعر جدول ماند.

*اولين پيروزي علي کريمي‌با سپيدرود
سپيدرود دو بر يک سپاهان را شکست داد تا کريمي‌نخستين پيروزي خود را در تيمش بدست بياورد.
در يکي از بازي‌هاي هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ايران دو تيم سپيدرود و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردارجنگل شهر رشت به مصاف هم رفتند. در پايان اين بازي شاگردان علي کريمي‌توانستند با نتيجه دو بر يک سپاهان را شکست دهند.
در ابتدا اين ديدار حسين ابراهيمي‌بازيکن سپيدرود توانست با يک شوت از راه دور دروازه اصفهاني‌ها را باز کند. دومين گل سپيدرود را علي‌رضا نورمحمدي (۸۳) به ثمر رساند.
تک گل سپاهان را مروان حسين در دقيقه ۹۰ به ثمر رساند.
با اين نتيجه سپيدرود ۱۹ امتيازي شد و با يک پله صعود به رده چهاردهم جدول رسيد. سپاهان هم با ۲۰ امتياز در رده دوازدهم باقي ماند.

*گرد و خاک بازي فولاد - پيکان را لغو کرد
بازي تيم‌هاي فولاد و پيکان از هفته بيستم ليگ برتر فوتبال کشور به دليل بروز پديده گرد و خاک برگزار نشد.
سيداکبر پورموسوي، سرمربي تيم فوتبال فولاد در گفتگو با ايسنا اظهار کرد: با توجه به اعلام هواشناسي مبني بر افزايش غلظت گرد و خاک در زمان برگزاري اين مسابقه، ديدار تيم‌هاي فولاد و پيکان برگزار نشد.
وي بيان کرد: اين بازي در صورت مساعد بودن هوا در روز شنبه به انجام مي‌رسد.
به نقل از ايسنا، براساس برنامه قرار بود فولاد خوزستان از ساعت ۱۵ ديروز در ورزشگاه غدير پذيراي تيم پيکان باشد. اين ديدار به امروز (شنبه) موکول شد.
برچسب ها: استقلال ، پدیده ، کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: